Paulina i jej piękna droga do sukcesów

2024-01-25 12:44:09(ost. akt: 2024-03-02 19:06:59)

Autor zdjęcia: Łukasz Bogdziewicz Fotografia

V miejsce w naszym Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Ełckiego 2024 zajęła Paulina Białecka – świetnie rokująca miłośniczka trójboju siłowego, zakochana w sztandze i zdrowym stylu życia.
Paulina Białecka to obok jej klubowej koleżanki – Wiki Cichockiej – piękny sztandar jakości kuźni mazurskich trójboistów, jaką bez wątpienia jest Progress House Jakub Golak.

NIEUSTANNY ROZWÓJ

Młoda, śliczna i przede wszystkim utalentowana Paulina udowadnia, że paniom jest jak najbardziej do twarzy ze sztangą, a trójbój siłowy to sport dla każdego. Podopieczna Progress House wie, czym jest sumienna praca i rzetelnie dba o to, aby każdego dnia być jeszcze bardziej sprawniejszą, silniejszą i zawsze przygotowaną do dużych wyzwań.

SILNA & PERSPEKTYWICZNA

Młoda trójboistka ma już spore doświadczenie i co najważniejsze – tytuły. W maju ubiegłego roku zdobyła V miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorek w Danii i III miejsce w konkurencji wyciskania leżąc – również na Mistrzostwa Europy. Ale to dopiero była rozgrzewka, bo już w czerwcu Paulina zdobyła brąz na Pucharze Polski Juniorek w Raszynie. Pod koniec lata stało się to, na co Paulina długo czekała. Startowała na Mistrzostwach Świata w Trójboju Siłowym w rumuńskim Kluż Napoka i zdobyła tam brązowy medal. Na zakończenie ubiegłego roku sprawiła sobie i nam wielką radość zdobywając złoty medal podczas Mistrzostw Polski w Trójboju Siłowym.

W naszym Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Ełckiego 2024 Paulina Białecka zdobyła V miejsce. Nagrodę wręczył jej Tomasz Mużyło, właściciel Grupy Doradczej ATM.