Dwie ważne imprezy i cenne medale LUKS ABC Żak Pisanica

2024-03-24 10:42:29(ost. akt: 2024-03-24 10:49:28)

Autor zdjęcia: LUKS ABC Żak Pisanica

Pracowita sobota kadry i zawodników LUKS ABC Żak Pisanica - tamtejsi tenisiści stołowi rywalizowali na dwóch turniejach, przywożąc medale z obu imprez.
W sobotę zawodnicy pisanickiego klubu rywalizowali na dwóch frontach: w Kolnie i Drygałach. Najbardziej doświadczeni wystąpili w III Otwartych Mistrzostwach Kolna i w rywalizacji z zawodnikami z Podlasia wywalczyli 3 miejsca na podium: Magda Gajewczyk- 1, Nikola Dzikońska- 2, a Dominika Borkowska- 3. Dominik Dzikoński i Fabian Sokołowski tym razem poza podium na 5 miejscu.

Mniej doświadczeni i znacznie młodsi udali się natomiast do Drygał na Memoriał Józefa Świdra i również spisali się wybornie. W kategorii klas 1-4 i 5-8 dziewczęta zajęły całe podium: Kamila Kalicka- 1, Iga Ruszczyk- 2, Laura Borkowska- 3 (kl. 1-4) oraz Aleksandra Przybylska- 1, Wiktoria Borkowska- 2 i Kamila Kalicka- 3 (kl. 5-8). Tuż za podium na 4 miejscu uplasował się Franek Winikajtys, na 5 miejscu Nina Szpaczko, a na 7- Nikola Kwiatkowska.

- Brawo starsi i młodsi, jesteśmy z Was bardzo dumni - cieszy się kadra LUKS ABC Żak Pisanica.