Piątek, 18 września 2020. Imieniny Ireny, Irminy, Stanisława

Turniej o Puchar Parlamentarzystów

2013-03-26 09:24:41 (ost. akt: 2013-03-26 09:29:52)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

W Węgorzewie 16 i 17 marca został rozegrany turniej minisiatkówki dziewcząt o Puchar naszych Parlamentarzystów: senatora Marka Konopki i posła Andrzeja Orzechowskiego.

Zgłosiło się sporo zespołów z Ełku, Mrągowa, Giżycka, Bartoszyc, Kętrzyna, Pisza, Braniewa, Moniek i oczywiście Węgorzewa. Gry było dużo, a w poszczególnych kategoriach zwyciężyły zawodniczki Omegi Mrągowo (dwójki), Sparty Braniewo (trójki) i Spinakera Węgorzewa (czwórki).

Dobrze zaprezentowały się dziewczęta UKS Czwórka Ełk w kategorii „dwójek” – 4 klasy. W grupie 20 zespołów zajęły 3, 4, 8 i 14 miejsce. Ponadto najlepszą atakującą została Beata Łozowska (Ełk II).