Piątek, 15 stycznia 2021. Imieniny Arnolda, Dory, Pawła

Wielkie emocje w Ełku. Pięć bramek w meczu na szczycie

2013-05-02 14:54:00 (ost. akt: 2013-05-02 14:55:54)

Po pasjonującym spotkaniu, Mazur pokonał lidera rozgrywek, Victorię Bartoszyce, 3:2.

MAZUR EŁK-VICTORIA BARTOSZYCE 3:2 (1:1)

Skład Mazura: Kędzierski-Zatowski P, Kisiel T, Piątkowski D, Leonik, Sidorowicz, Cholewiński, ( 77' Murawski ), Sobczak, Kowalko, ( 78' Chudziński Sz ), Dąbrowski, ( 79' Chudziński D ) Wierzbicki.

Rezerwowi:Drobiszewski, Murawski, Golak, Chudziński sz, Chudziński D.

11' 1:0 Wierzbicki
37' 1:1 Mazurek
64' 2:1 Wierzbicki
71' 2:2 Pęcak
76' 3:2 Sidorowicz

Po emocjonującym spotkaniu, nasi piłkarze pokonali lidera tabeli, Victorię Bartoszyce 3:2.

16:59' Minuta ciszy związana z 10 rocznicą śmierci Pana Stefana Marcinkiewicza.
17:00' Rozpoczęcie meczu.
4' Dośrodkowanie z lewej strony boiska, Kowalko z 12 metrów próbuje przelobować bramkarza gości, który w ostatniej chwili wybija piłkę na rzut rożny.
6' Do dbitej piłki przez obrońców, dopada na 16 metrze Piątkowski, jego strzał pewnie broni golkiper Victorii.
11' Piątkowski wyrzuca z autu piłkę w pole karne do Wierzbickiego. Bartek na siódmym metrze oddaje strzał po długim rogu i goooooooooooooolllllllllllllllllllllllll, prowadzimy 1:0.!!!!
18' Kombinacyjna akcja całego zespołu, Sobczak podaje do Tomka Kowalko, ten drugi strzela z 17 metrów, lecz jego strzał jest zbyt słaby.
37' Kontra gości, zawodnik Victorii podaje do swego kolegi na 15 metr, a ten pięknym strzałem w prawy róg nie daje szans Kędzierskiemu. Jest remis 1:1!!!!!
45' Koniec pierwszej połowy.

54' Dąbrowski sam na sam i bramkarz gości broni, szkoda zmarnowanej sytuacji.
58' Idealna okazja dla Mazura, Cholewiński z prawej strony z 14 metrów strzela w boczną siatkę.
63' Dośrodkowanie z rzutu wolnego z 20 metrów na 5 metr, Sobczak przed ogromną szansą, jego strzał jest za słaby i bramkarz wybija piłkę na rzut rożny.
64' Dąbrowski z rzutu rożnego z prawej strony, na 5 metrze jest Bartek Wierzbicki który pokonuje bramkarza po raz drugi, gooooooooooooooollllllllllllllllllllll, prowadzimy 2:1!!!!
71' Kontra gości, wrzutka z prawej strony w pole karne, zawodnik gości szczupakiem pokonuje Mateusza, znowu mamy remis, jest 2:2!!!
73' Z pojedynku sam na sam wychodzi Kędzierski, oj było gorąco.
76' Wierzbicki odbiera piłkę na 30 metrze, podaje do Sidorowicza który oszukuje obrońcę na 16 metrze i strzałem po ziemi strzela bramkę. Prowadzimy 3:2!!!!!!!!!!!!!!
77' Murawski za Cholewińskiego.
79' Chudziński Szymon za Tomka Kowalko.
86' Wierzbicki zagrywa do Szymona Chudzińskiego który wychodzi na czystą pozycję, spalony którego nie było.
88' Chudziński Daniel za Tomka Dąbrowskiego.
90+2' Szymon Chudziński z 12 metrów strzela nieczysto i bramkarz pewnie chwyta piłkę.
90+3' Koniec spotkania, upragnione 3 punkty zostają w Ełku.

Tomasz Dąbrowski:
Po dzisiejszym bardzo ciężkim spotkaniu z Victorią Bartoszyce, bardzo cieszą zdobyte punkty w hicie kolejki. To pierwszy dla nas tak ważny sprawdzian w tej rundzie. W końcu w pełni mogliśmy zagrać na pełnych obrotach i pokazać na co nas naprawdę stać. Bardzo cieszy zaangażowanie całego zespołu i wiara w dobry wynik do końca. Przed nami jeszcze kilka ważnych meczy w tej rundzie. Koncentrujemy się teraz na sobotnim wyjazdowym spotkaniu w Reszlu i walczymy o komplet punktów. Podziękowania dla naszych kibiców za liczne przybycie i doping dla naszej drużyny.