Polonia Lidzbark Warmiński-Mazur Ełk 1:2 (1:2)

2013-05-09 13:08:07 (ost. akt: 2013-05-10 10:37:26)

Mazur znowu z kompletem punktów. Tym razem ograliśmy Polonię Lidzbark Warmiński.

POLONIA LIDZBARK WARMIŃSKI-MAZUR EŁK 1:2 (1:2)

Skład Mazura: Kędzierski-Zatowski P, Kisiel T, Piątkowski D, Leonik, Sidorowicz, Sobczak, ( 87' Chudziński Sz ), Golak, ( 76' Murawski Michał ), Kowalko, ( 60' Łomaszewicz ), Dąbrowski, ( 81' Cholewiński ), Wierzbicki.

Rezerwowi:Murawski Mateusz, Murawski Marcin, Cholewiński, Stawiecki, Chudziński sz, Jankowski, Łomaszewicz.

9' 0:1 Dąbrowski
20' 1:1
25' 1:2 Sidorowicz

Stare piłkarskie przysłowie mówi, niewykorzystane sytuacje się mszczą. To powiedzenie o mały włos spełniło by się w doliczonym czasie gry. Nasi zawodnicy mieli sporo okazji do podwyższenia rezultatu, w końcówce dopisało nam jednak szczęście, a od utraty gola uratowała nas poprzeczka. Najważniejsze są jednak zdobyte trzy punkty.

17:30' Piłkarze wychodzą na rozgrzewkę, znamy już skład naszej ekipy na dzisiejsze spotkanie.
18:00' Pierwszy gwizdek arbitra, mecz rozpoczęty.
9' Gooooooooooooooolllllllllllllll 0:1. Kowalko dośrodkowuje w pole karne, do piłki dochodzi Dąbrowski i z 8 metrów strzałem z główki pokonuje golkipera gospodarzy.
11' Wrzutka z prawej strony, bramkarz wybija piłkę na 16 metr, Kowalko uderza w boczną siatkę.
20' Niestety, 1:1, dośrodkowanie z prawej strony w nasze pole karne, zawodnik Polonii z 9 metrów strzela nie do obrony pod poprzeczkę.
24' Sidorowicz faulowany na 25 metrze.
25' Goooooooooolllllllllllllllll1:2, rzut wolny wykonuje poszkodowany, piłka odbija sie od słupka a potem od pleców bramkarza i wpada do bramki.
39' Kowalko zamiast podawać do środka gdzie był Golak i Wierzbicki, strzela z 17 metrów niecelnie.
40' Indywidualna akcja Sobczaka, mija paru zawodników z Lidzbarka i zagrywa na 16 metr do Golaka, Kuba strzela po ziemi, bramkarz z trudem to broni.
45' Koniec pierwszej połowy.

46' Początek drugiej połowy.
48' Wrzutka z lewej strony, na 7 metrze do piłki dochodzi Wierzbicki który jest za bardzo odchylony i uderza z główki bardzo niecelnie.
53' Rzut wolny z 17 metrów, Zatowski dorzuca na piąty metr, obrońcy z Lidzbarka są jednak na posterunku i wybijają piłkę.
60' Pierwsza zmiana w naszym zespole, Łomaszewicz za Tomka Kowalko.
67' Sobczak strzela z główki w słupek.
68' Kolejna dogodna sytuacja, Golak z 10 metrów minimalnie obok bramki.
70' Łomaszewicz dośrodkowuje na 6 metr, Wierzbicki z główki tuż nad poprzeczką.
75' Golak po raz kolejny w fenomenalnej sytuacji strzela po ziemi z 8 metrów, znowu golkiper gospodarzy fantastycznie to broni.
76' Murawski Michał za Golaka.
80' Wierzbicki z 14 metrów uderza mocno dołem i znowu bramkarz pięknie broni.
81' Cholewiński za Dąbrowskiego.
87' Chudziński Szymon za Sobczaka.
89' Łomaszewicz z 8 metrów z lewej strony w słupek, szkoda następnej dogodnej szansy dla naszego Mazurka.
90+2' Zawodnik gospodarzy z 10 metrów strzela w poprzeczkę, mamy szczęście.
90+3' Koniec spotkania, szkoda niewykorzystanych okazji, ale najważniejsze są kolejne trzy punkty.

Relację przeprowadzili: Fajter1974 i Andrzej Janicki.

Ryszard Borkowski: Mecz od początku ułożył się po naszej myśli. Już w dziewiątej minucie wyszliśmy na prowadzenie i kontrolowaliśmy przebieg gry. Niestety, w 20 minucie straciliśmy bramkę po kontrze gospodarzy. Po pięciu minutach odzyskaliśmy prowadzenie i nie oddaliśmy już go do końca meczu. Szkoda straconych sytuacji bo chłopaki walką i zaangażowaniem zasłużyli na wyższą wygraną. W końcówce było trochę nerwów kiedy to zawodnik gospodarzy trafiła w poprzeczkę. Najważniejsze jest jednak zdobycie kompletu punktów. Jutro dzień odpoczynku dla naszych zawodników. W piątek trening, sobota wolna. W niedzielę mecz z Wilczkiem, w którym walczyć będziemy oczywiście o trzy oczka. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i liczymy na głośny doping naszych kibiców.