Piątek, 15 stycznia 2021. Imieniny Arnolda, Dory, Pawła

Mazur demoluje, Wilczek znokautowany 10:0!!

2013-05-13 12:19:12 (ost. akt: 2013-05-13 12:58:04)

Mazur dosłownie zmiótł swojego rywala, wygrywając 10:0!! Napisać o tym widowisku do jednej bramki można tyle, że przez cały mecz nasi zawodnicy dominowali na boisku i robili z gośćmi co chcieli. Wynik mógłby być wyższy gdyby nasz golkiper wykorzystał rzut karny w 80 minucie. W barwach Mazura swoje setne spotkanie zagrał Daniel Chudziński.

MAZUR EŁK-WILCZEK WILKOWO 10:0 (4:0)

19' 1:0 Dąbrowski. Koronkowa akcja, Sidorowicz do Dąbrowskiego.
24' 2:0 Sidorowicz( rzut karny). Faulowany Dąbrowski.
29' 3:0 Wierzbicki. Bartek sam na sam z bramkarzem gości.
37' 4:0 Kowalko. Strzał Dąbrowskiego z 12 metrów, bramkarz odbija na 5 metr, Kowalko strzela do pustej bramki.
49' 5:0 Wierzbicki. Bartek po podaniu Szymona Chudzińskiego mija bramkarza i z kąta z prawej strony strzela gola.
52' 6:0 Dąbrowski. Wrzutka z lewej strony, Wierzbicki przedłuża do Tomka na 6 metr i mamy kolejną bramkę.
58' 7:0 Wierzbicki po podaniu Dąbrowskiego z 4 metrów.
66' 8:0 Chudziński Szymon sam na sam przerzuca bramkarza.
75' 9:0 Łomaszewicz. Cholewiński dogrywa, a Łomaszewicz ma już przed sobą tylko golkipera gości i strzela nie do obrony.
90' 10:0 Sidorowicz z 17 metra z rzutu wolnego w lewy róg, ustala wynik spotkania.

Skład Mazura: Kędzierski-Piątkowski D, Kisiel T, Leonik, Zatowski P, ( 61' Jankowski ), Sidorowicz, Sobczak, ( 46' Chudziński Sz ), Kowalko, ( 46' Łomaszewicz ), Cholewiński, Dąbrowski, ( 61' Chudziński D ). Wierzbicki.

Rezerwowi: Murawski Mateusz ( Br), Chudziński Sz, Łomaszewicz, Chudziński D, Jankowski, Golak.