Warmia rozbita. Wierzbicki bohaterem meczu!

2013-05-20 09:11:49 (ost. akt: 2013-05-20 09:20:11)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Emil Marecki

Kolejny rywal został rozbity przez naszego Mazura. Już po pierwszej połowie kiedy to Wierzbicki trafił do siatki rywala aż cztery razy, wiadomo było że trzy punkty pojadą do Ełku.

WARMIA OLSZTYN-MAZUR EŁK 0:5 (0:4)

Skład Mazura: Kędzierski-Piątkowski D, Kisiel T, Leonik, Zatowski P, Sidorowicz, Sobczak, ( 55' Chudziński Sz. ) Cholewiński, Łomaszewicz, Dąbrowski, Wierzbicki ( 78' Arasim ).

Rezerwowi:Drobiszewski-Chudziński Sz, Kowalko, Arasim.

4' 0:1 Wierzbicki
29' 0:2 Wierzbicki
40' 0:3 Wierzbicki
45' 0:4 Wierzbicki
77' 0:5 Dąbrowski.

16:00' Zaczynamy spotkanie.
4' Gooooooooolllllllllllllllllllllllllll, dośrodkowanie Sobczaka w pole karne, na 12 metrze znajduje się Wierzbicki, który uderza z woleja nad bramkarzem!!!!!
10' Łomaszewicz strzela z 8 metrów, bramkarz Warmii wybija na rzut rożny.
16' Sobczak dogrywa do Dąbrowskiego który wychodzi na czystą pozycję i ma już przed sobą tylko bramkarza, golkiper gospodarzy broni. Szkoda zmarnowanej okazji.
22' Stu procentowa sytuacja dla gospodarzy, zawodnik Warmii strzela z pięciu metrów, na nasze szczęście piłka odbija się od naszego obrońcy i wychodzi za bramkę.
29' 0:2!!!!!!!!!!!!! Rzut wolny z naszej połowy, Kisiel zagrywa do Wierzbickiego na 15 metr, Bartek podbiega jeszcze z piłką ze dwa metry i pokonuje bramkarza po raz drugi!!!!!!
40' mamy kolejną bramkę w Olsztynie!!! Dąbrowski dośrodkowuje z prawej strony wzdłuż bramki, na 5 metrze jest Wierzbicki który strzałem w środek bramki pokonuje dziś bramkarza już po raz trzeci!!!!
45' 0:4!!!! Znowu Bartek Wierzbicki. Piotrek Zatowski odbiera piłkę po prawej stronie boiska, wchodzi z piłką na 17 metr i dogrywa do Bartka, który ma już przed sobą tylko bramkarza, nie daje szans bramkarzowi i strzela swoją czwartą bramkę w dzisiejszym spotkaniu!!!!
45+1' Koniec pierwszej połowy.

46' Zaczynamy drugą odsłonę.
51' Wspaniała parada Kędzierskiego w sytuacji sam na sam, Mateusz broni fenomenalnie strzał z 12 metrów.
55' Chudziński Szymon za Sobczaka.
56'-75' Z boiska wieje nudą.
77' 0:5!!!! Wierzbicki dośrodkowuje z prawej strony w pole karne, Dąbrowski uprzedza obrońców i strzela z 5 metrów nie do obrony!!!!!
78' Arasim za Wierzbickiego.
79-90' Wyrównana gra w środku pola.
90' Arbiter dolicza 5 minut.
90+5' Koniec meczu, kolejna wygrana naszego zespołu.

Podziękowania dla Andrzeja Janickiego z info z meczu..

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na elk.wm.pl w ramkę "Zarejestruje się", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.

Orlęta Reszel - Start Kozłowo 1:1
Victoria Bartoszyce - Leśnik Nowe Ramuki Goście zrezygnowali z przyjazdu na mecz

Źródło: Artykuł internauty