Piątek, 15 stycznia 2021. Imieniny Arnolda, Dory, Pawła

Niepotrzebne nerwy w spotkaniu z MKS-em. Mazur Ełk-MKS Jeziorany 4:3

2013-05-27 09:50:28 (ost. akt: 2013-05-27 09:52:57)

Niepotrzebne nerwy zgotowali sobie i swoim kibicom nasi zawodnicy. Przy stanie 4:0, nasza drużyna jakby trochę przysnęła i zrobiło się 4:3. Warto tez wspomnieć o niewykorzystanym rzucie karnym przez Sidorowicza i nieuznanych trzech golach dla naszego zespołu. Szkoda niewykorzystanych okazji, ale najważniejsze są zdobyte punkty, które przybliżają nas do upragnionego awansu.

MAZUR EŁK-MKS JEZIORANY 4:3 (3:0)

Skład Mazura: Kędzierski-Piątkowski D, Kisiel T, Leonik, Zatowski P, Sidorowicz, Sobczak, ( 64' Chudziński Sz ), Cholewiński, ( 84' Marcińczyk ), Dąbrowski, Golak, ( 80' Arasim ), Wierzbicki.

Rezerwowi: Murawski Mateusz, Kowalko, Chudziński Sz, Arasim, Marcińczyk, Stawiecki, Wesołowski.

36' 1:0 Wierzbicki. Cholewiński dogrywa do Golaka, Kuba do Wierzbickiego na 10 metr, Bartek nie daje szans bramkarzowi.
37' 2:0 Golak. Daniel Piątkowski podaje prostopadle do Golaka, Kuba wychodzi sam na sam i z 12 metrów strzela nie do obrony.
43' 3:0 Sidorowicz. Wierzbicki zagrywa do Sidorowicza na 12 metr, Janek strzela mocno w lewy róg bramki, jest już 3:0.
46' 4:0 Cholewiński. Rajd Wierzbickiego prawą stroną boiska, Bartek dogrywa piłkę wzdłuż bramki, Golak przepuszcza futbolówkę na 5 metr, Cholewiński wbija ją do bramki.
55' 4:1
58' 4:2
62' W polu karnym faulowany Golak.
63' Sidorowicz z rzutu karnego w prawy róg po ziemi. Strzał za lekki, golkiper gości broni to pewnie.
68' 4:3
90+1' Wspaniałe uderzenie Sidorowicza z 30 metrów pod poprzeczkę, bramkarz broni to kapitalnie.

Podziękowabia dla Andrzeja Janickiego za info z meczu.