Piątek, 15 stycznia 2021. Imieniny Arnolda, Dory, Pawła

Tęcza ograna, czwarta liga coraz bliżej!! TĘCZA BISKUPIEC-MAZUR EŁK 1:4 (1:2)

2013-05-30 12:46:44 (ost. akt: 2013-05-30 12:48:13)

Autor zdjęcia: MKS Mazur Ełk

Kolejne zwycięstwo naszego zespołu tej wiosny. Tym razem ograliśmy Tęczę w Biskupcu. Brawo Panowie, czwarta liga coraz bliżej.

Skład Mazura: Kędzierski-Jankowski, Kisiel T, Leonik, Piątkowski D, Sidorowicz, ( 88' Chudziński Sz ), Sobczak, Kowalko, ( 70' Łomaszewicz ), Dąbrowski, ( 76' Cholewiński ), Golak, ( 78' Arasim ), Wierzbicki.

Rezerwowi: Murawski Mateusz, Cholewiński, Chudziński Sz, Arasim, Marcińczyk, Łomaszewicz.

8' 0:1 Golak
32' 1:1 Leonik (sam)
40' 1:2 Kowalko
69' 1:3 Dąbrowski
85' 1:4 Wierzbicki

17:00' Pierwszy gwizdek arbitra, zaczynamy grę.
5' Rzut wolny z prawej strony boiska, obrońcy wybijają piłkę na 18 metr, Jankowski uderza ładnie po ziemi, bramkarz Tęczy ładnie broni wybijając piłkę na rzut rożny.
8' Z środka boiska do Dąbrowskiego podaje Jankowski, ten drugi dośrodkowuje w pole karne, na 8 metrze jest Sobczak który strzela z główki, golkiper gospodarzy odbija piłkę przed siebie, Golak poprawia głową, gooooooooollllllllllllllllllllllllll 0:1!!!!!
32' Niestety, tracimy bramkę i to samobójczą, z 11 metrów z prawej strony strzela zawodnik Tęczy, Leonik niefortunnie odbija piłkę i mamy gola!!!
33' Uderzenie z 14 metrów kapitalnie broni Kędzierski, piłka zmierzała pod poprzeczkę!!
40' Gooooooooolllllllllllllllllll!!!!! Dąbrowski zagrywa do Tomka Kowalko na 12 metr, Tomek strzałem po ziemi pokonuje bramkarza, jest 1:2!!!
44' Dąbrowski z rzutu wolnego z 35 metrów dośrodkowuje w pole karne, na 12 metrze do strzału dochodzi Wierzbicki, bramkarz Tęczy broni a piłka wychodzi na rzut rożny.
45' Koniec pierwszej odsłony.

46' Początek drugiej połowy.
46-57' Wyrównana gra obydwu zespołów.
58' Sidorowicz podaje do Wierzbickiego, Bartek wchodzi z lewej strony i strzela wzdłuż bramki, na posterunku po raz kolejny bramkarz, który odbija piłkę palcami na rzut rożny.
61' Nadal 1:2.
64' Golak w kapitalnej sytuacji, ma przed sobą już tylko bramkarza, jego strzał z 12 metrów zostaje obroniony. Szkoda bo było blisko.
68' Wierzbicki mija w polu karnym obrońcę, a jego strzał broni bramkarz.
69' Goooooollllllllllllllllllllllll!!! Akcja prawą stroną boiska, Kowalko dogrywa w pole karne, Sobczak zagrywa do Dąbrowskiego. Tomek strzałem po ziemi nie daje szans bramkarzowi, jest 1:3!!!!!!!!!
70' Kowalko schodzi, wchodzi Łomaszewicz.
76' Cholewiński za Dąbrowskiego.
78' Arasim za Golaka.
85' GOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL, 1:4!!!!! Z prawej strony Arasim minął obrońcę, zagrał do Wierzbickiego, Bartek zakręcił obrońcą i z 6 metrów nie dał szans bramkarzowi!!!!
86' Szymon Chudziński za Sidorowicza.
90+2' Koniec meczu, wygrywamy dziesiąte spotkanie z rzędu, brawo Pany!!!!

Podziękowania dla Andrzeja Janickiego za info z meczu.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na elk.wm.pl w ramkę "Zarejestruje się", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.