Czwartek, 2 lipca 2020. Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

Festyn w Gimnazjum nr 1

2013-06-06 12:25:00 (ost. akt: 2013-06-06 12:32:18)

Autor zdjęcia: Archiwum

1 czerwca odbył się VIII ogólnopolski rodzinny festyn z okazji Dnia Dziecka, podczas którego nauczyciele wychowania fizycznego (M. Urbanowicz, M. Kukiełko, E. Jeżewska, U. Paszkowska, P. Górski, D. Trzaskowski) wraz z uczniami Gimnazjum nr 1 w Ełku wzorem lat ubiegłych przygotowali i przeprowadzili gry i zabawy sportowo- rekreacyjne na 15 stanowiskach.

Jako Uczniowski Klub Sportowy "Trops" przy Gimnazjum nr 1 w Ełku otrzymaliśmy w wyniku konkursu małych zleceń wsparcie finansowe z budżetu miasta Ełku. Dzięki temu mogliśmy uatrakcyjnić konkursy, zakupując nietypowe sprzęty. Dzieci mogły sprawdzić swoją równowagę i koordynację na szczudłach, kształtować skoczność poprzez skoki na trampolinie, celność poprzez rzuty do kosza. Atrakcją stał się również dmuchany walec, w którym dzieci były toczone przez wolontariuszki oraz tunele, w których mogły doskonalić swoje umiejętności szybkościowo – zwinnościowe.
W sektorze sportowo – rekreacyjnym przygotowanym i przeprowadzonym dla najmłodszych przez uczniów i nauczycieli wychowania fizycznego z Gimnazjum nr 1 w Ełku wzięło udział 583 dzieci.
Dziękujemy wszystkim uczniom – wolontariuszom za zaangażowanie podczas festynu. Liczymy na dalszą współpracę.

Ze sportowymi pozdrowieniami 
nauczyciele wychowania fizycznego
Gimnazjum nr 1 w EłkuPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages