Poniedziałek, 25 czerwca 2018. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Dzień Samorządności w SPS6 okazał się też Dniem Dobroczynności

2014-03-24 14:05:17 (ost. akt: 2014-03-24 14:06:12)

Autor zdjęcia: marlena skutnik

W Zespole Szkół Samorządowych w Ełku odkrywano nie tylko talenty wokalne. Uczniowie SPS6 pod kierunkiem opiekunów Samorządu Uczniowskiego LO - p. Marleny Skutnik i p. Katarzyny Cybulskiej-Buźniak, mieli okazję zaprezentować swoje zdolności plastyczne i dobre serca.

W czerwcu 2013r Samorząd Uczniowskie LO z 'Zielonego' nawiązał współpracę ze Schroniskiem Dla Zwierząt 'Cztery Łapy' Z Ruskiej Wsi, w gminie Ełk. Bieżący rok szkolny to pogłębianie współpracy poprzez uświadamianie dzieciom i młodzieży potrzeby pomocy czworonogom. Uczniowie ZSzS w Ełku wzięli udział w konkursie plastycznym 'Jesteś Odpowiedzialny Za To Co Oswoiłeś' - mającym na celu podkreślenie idei odpowiedzialnego przysposabiania zwierzaków.

Pani Danuta Kowalewska, właścicielka schroniska, była gościem uroczystych obchodów Dnia Samorządności w ełckiej 'Samorządówce' - gdzie wręczyła nagrody wszystkim konkursowiczom. I miejsce zajęły Natalaia Safiejko i Paulina Cholewińska, II miejsce przyznano Zuzannie Kunda, a III na podium stanęła Wiktoria Zarzecka. Wszystkie uczestniczki są uczennicami klasy 5a Szkoły Podstawowej.

Uroczystość zakończyło wręczenie dyplomów i nagród uczniom, którzy odwdzięczyli się podarunkami w postaci karmy i zabawek dla psiaków ze schroniska - zgromadzonych podczas szkolnej akcji pomocy dla zwierząt. Owocna współpraca będzie kontynuowana.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na elk.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Źródło: z

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages