Poniedziałek, 17 lutego 2020. Imieniny Donata, Gizeli, Łukasza

Ełk: Otwarte drzwi do „Czerwonego”

2014-04-28 11:28:56 (ost. akt: 2014-04-28 11:35:05)

Autor zdjęcia: Wiktoria Malińska

26 kwietnia w I Liceum Ogólnokształcącym w Ełku gimnazjaliści mogli od rana zwiedzać wszystkie zakamarki i porozmawiać z uczniami.

Każda klasa przygotowała mały poczęstunek i coś specjalnego. Biol-chem zapraszał na pokazy eksperymentów chemicznych, mat-geo na zagadki geograficzne, mat-fiz na matematyczne.

Profil humanistyczny zadawał pytania z dziedziny literatury i filmu. Można było też dowiedzieć się czegoś na temat nowo powstałego od września profilu, inf-WOS-geo.

Co godzinę w świetlicy dawały koncert szkolne zespoły, a także odbywał się konkurs karaoke. Na sali gimnastycznej można było obejrzeć występ cheerleaderek.

Zorganizowano także spotkania z rodzicami, na których nauczyciele szerzej objaśniali ofertę I LO. Chłopcy (choć nie tylko) mierzyli się w turnieju gry w FIFĘ na konsoli.

Członkowie szkolnego wolontariatu i Koła Artystycznego chętnie opowiadali o swojej działalności. Każdy z gimnazjalistów mógł wziąć udział w loterii, w której nagrodą był kubek z logo szkoły.
— Super atmosfera, ludzie są świetni i dobrzy nauczyciele — twierdzi Wiktoria Gromelska, uczennica Gimnazjum nr 3 w Ełku. — Wybrałam biol-chem, ponieważ interesuję się biologią, chciałabym studiować medycynę w Poznaniu lub Krakowie.
Wiktoria Malińska
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages