Start ograny, Mazur wygrywa w dziewiątkę.

2014-06-15 21:15:32(ost. akt: 2014-06-15 21:20:07)
Skład Mazura: Duchnowski-Leonik, Zatowski P, Topczewski, Jakubowski, Stawiecki, Kisiel, Murawski D, ( 65' Biernacki ), Łomaszewicz, Kowalko, Wierzbicki.

70' 1:1
89' 1:2 Łomaszewicz

Rezerwowi: Biernacki.

16:00' Mecz rozpoczęty.
1' Łomaszewicz dogrywa do Wierzby na 12 metr, Bartek w sytuacji sam na sam nie marnuje okazji i precyzyjnym strzałem po ziemi strzela gola!!!! Prowadzimy 1:0!!!
15' Wynik bez zmian.
26' Leonik dostaje drugą już w dzisiejszym spotkaniu żółtą kartkę, czego efektem jest czerwona.
30' Gramy w dziesiątkę, Start przeważa.
31'-45' Przewaga gospodarzy, na szczęście nasi zawodnicy bronią się umiejętnie.
45+1' Koniec pierwszej połowy.

46' Druga połowa rozpoczęta.
47'-60' Start ma przewagę, nasi zawodnicy grają z kontry.
65' Biernacki wchodzi za Murawskiego.
70' Niestety, gospodarze strzelają bramkę i mamy remis 1:1!!!
75' Nadal 1:1.
76' Gramy już w dziewiątkę. Drugą żółtą i oczywiście czerwoną kartkę dostaje Stawiecki!!!
89' Wspaniała kontra naszego zespołu i GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!! Wierzba zagrywa do Łomaszewicza na 5 metr, Łamaszewicz nie marnuje okazji i prowadzimy 2:1!!!!!!
90+3' Koniec meczu, Mazur wygrywa w dziewiątkę. Warto jeszcze pochwalić naszego golkipera który wybronił kilka dogodnych sytuacji przeprowadzonych przez Start!!!!