Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Półkolonie w Szkole Podstawowej nr 2 w Ełku

2014-08-18 11:19:29 (ost. akt: 2014-08-18 11:23:45)

Autor zdjęcia: Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku

W Szkole Podstawowej nr 2 w Ełku odbyły się półkolonie. W dniach 4-14 sierpnia uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów w Ełku brali udział w organizowanych zajęcia.

Organizatorami były Ełckie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Biała Lilia” oraz Uczniowski Klub Tańca Sportowego „DWÓJKA” – Ełk. Stowarzyszenie zorganizowało półkolonie pt. „Letnia Akademia Artystyczna”, w których zaproponowano zajęcia plastyczne, muzyczne, teatralne, taneczne i sportowe. Natomiast Klub zorganizował „Warsztaty taneczne w Dwójce”, podczas, których dzieci miały okazję poznać taniec towarzyski pod okiem instruktora.

W każdych zajęciach wzięła udział 40 uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu miasta Ełku. Półkolonie miały na celu zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży poprzez twórcze i edukacyjne działania, zainteresowanie zajęciami pozalekcyjnymi i nabywanie nowych umiejętności. Podczas ostatniego dnia półkolonii odbyło się podsumowanie oraz wręczenie pamiątkowych dyplomów „PÓŁKOLONISTY”.

Oba projekty zostały dofinansowane z budżetu Miasta Ełku za co serdecznie dziękują organizatorzy, wychowawcy oraz uczestnicy półkolonii.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na elk.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: sp2elk

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages