Festiwal strzelecki w Knopini. Hat-tric Wierzbickiego

2014-08-27 23:55:16(ost. akt: 2014-08-27 23:58:15)

Autor zdjęcia: MKS Mazur Ełk

Aż osiem bramek padło w pojedynku Knopina z Mazurem. Zapraszamy do relacji minuta po minucie.
17:00' Mecz rozpoczęty.
4' Gooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllll, 0:1! Wesołowski strzela z 18 metrów, bramkarz odbija piłkę, do futbolówki dopada Wierzba i wychodzimy na prowadzenie!!
8' Kisiel dośrodkowuje w pole karne gdzie znajduje się Arasim, Andrzej oddaje strzał z 12 metrów, jest już 0:2!!
18' W Knopinie kolejna zmiana wyniku, tym razem gospodarze strzelają bramkę z rzutu karnego na 1:2!!!
30' Wynik bez zmian, gospodarze zdobyli lekką przewagę.
44' Jest zmiana wyniku, prowadzimy 1:3!!! Kisiel strzela z prawej strony pola karnego z 16 metrów, golkiper gospodarzy odbija uderzenie ręką, na piątym metrze znajduje się Arasim, który nie marnuje takich okazji!!!
45' Pierwsza połowa zakończona.

46' Niestety, zaczynamy drugą połowę od straty bramki, gospodarze zmniejszają dystans, jest 2:3!!!
52' Ewidentny faul w polu karnym na Wierzbickim, arbiter każe jednak naszego zawodnika żółta kartką za niby udawanie, fatalna pomyłka!!!!!!!
59' Kolejna zmiana wyniku w Knopinie, jest już 2:4!!. Indywidualna akcja Wierzbickiego zakończona strzałem z 16 metrów po ziemi, kończy się bramką!!! Brawo Bartek!!
66' Żółty kartonik ogląda Łomaszewicz.
67' Pierwsza zmiana w naszej ekipie, Cwalina schodzi, a na placu gry pojawia się Jakubowski. Przewaga naszego zespołu.
75' Wynik bez zmian i to Mazur przeważa.
78' Gooooooooooolllllllllllllllllllllllll!!!!! 2:5!! Nieporozumienie obrońców z Knopina, do piłki dopada Wierzbicki i z 15 metrów lobuje bramkarza gospodarzy!!! Za Stawieckiego wchodzi Bielański.
84' Pilecki za Łomaszewicza.
85' Żółta kartka dla Kisiela.
88' Gospodarze strzelają trzecią bramkę i jest 3:5!!!
89' Dolewa za Kisiela.
90' Sędzia dolicza 2 minuty.
90+2' Koniec meczu.

Sędziował Patryk Kępka-Olsztyn.

Relację przeprowadzili Andrzej Janicki i Fajter1974

Skład Mazura: Duchnowski-Finfando, Topczewski, Marcińczyk, Cwalina, ( 67' Jakubowski ), Stawiecki, ( 78' Bielański ), Wesołowski, Kisiel, (89; Dolewa), Łomaszewicz, ( 84' Pilecki ), Arasim, Wierzbicki.
Rezerwowi: Konopko, Chudziński Sz, Bielański, Dolewa, Jakubowski, Biernacki, Pilecki.

LZS KNOPIN-MAZUR EŁK 3:5 (1:3)
4' 0:1 Wierzbicki
8' 0:2 Arasim
18' 1:2 Rzut karny Kułakowski
44' 1:3 Arasim
46' 2:3 Staniszewski
59' 2:4 Wierzbicki
78' 2:5 Wierzbicki
88' 3:5 Grablewski