Trzy kwarty szczęścia: koszykarze Nenufara Ełk zadebiutowali w III lidze

2014-10-12 21:41:10(ost. akt: 2014-10-12 21:47:28)

Autor zdjęcia: Edward Traskowski

Nenufar Kode rozegrał swój pierwszy mecz w III lidze z Hutnikiem BMA Warszawa. Mecz stał na dobrym poziomie, a nasz młody zespół sensacyjnie prowadził aż do 8 minuty III kwarty.
Do przerwy prowadziliśmy 32:27. Hutnik Warszawa to drużyna z ambicjami nawet na I ligę. Ale na 2 min przed końcem III kwarty goście rzutami za "3" pkt. odebrali nam szansę na wygranie meczu. Przegrywamy III kwartę 26:6 i cały mecz 51:71.

Mimo porażki to my stawialiśmy warunki przez 3/4 meczu. W końcówce doświadczenie rywale o dużo lepszych warunkach fizycznych zagrali swoje. W naszej drużynie bardzo dobre spotkanie rozegrali doświadczeni gracze: Myszkowski Mateusz, Romatowski Karol, Pawłowski Kamil, a szczególnie Arek Gąsiorek, który rzucił aż 19 pkt.(najwięcej w całym meczu).Skład naszej drużyny:Walak Paweł (0), Myszkowski Mateusz, (4), Romatowski Karol (2), Hartung Samuel (9),Mocarski Marcin (3), Stanisławajtys Jakub ((0), Łowczyk Maciej (5), Kartaszow Krystian (2), Twardowski Konrad (0), Pawłowski Kamil (3), Jaworowski Marcin (4), Gąsiorek Arkadiusz-kpt.(19)
Trener: Radosław Koniecko

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na elk.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją: