2014-10-14 10:48:50(ost. akt: 2014-10-14 11:59:57)

Autor zdjęcia: Ewelina Suchodolska

Ełczanie kibicowali reprezentacji Ełku w sobotę na Stadionie Miejskim w Ełku
Pełna emocji i dobrych akcji gra reprezentacji Ełku i drużyny Jagiellonii Białystok sprawiła, że kibice na trybunach dopingowali faworytów z całych sił.
Pierwsza połowa gry przebiegła spokojnie. Reprezentacja Ełku dobrze rozgrywała i nie bała się strzelać goli. Ostatecznie ełczanie zdobyli jednego gola, a pierwsza połowa zakończyła się remisem. To zasługa Bartka Wierzbickiego, napastnika Mazura Ełk.
Jednak po przerwie nastąpiły znaczne zmiany w drużynie Jagiellonii. Dynamiczna gra drużyny z Białegostoku sprawiła, że co kilka minut padała kolejna bramka.
Pomimo starań ełckich piłkarzy mecz zakończył się wynikiem 6:1 dla naszych przeciwników.

Jednak głównym celem tego spotkania była dobra zabawa. Wesoła, piłkarska atmosfera, a po meczu autografy i wspólne zdjęcia małych kibiców z Ełku z legendarną Jagą sprawiły, że wszyscy się dobrze bawili. (eSKa)

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na elk.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna