Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Czy prawa dziecka znamy i ich przestrzegamy?

2014-11-05 20:46:27 (ost. akt: 2014-11-06 09:19:11)

Autor zdjęcia: Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku

W Szkole Podstawowej nr 2 w Ełku odbyło się spotkanie "Czy prawa dziecka znamy i ich przestrzegamy", podczas którego uczniowie naszej szkoły wystawili humorystyczne przedstawienie na temat praw dziecka oraz sposobów ich respektowania.

W role bajkowych bohaterów oraz przedstawicieli UNICEF-u wcielili się uczniowie uczęszczający na zajęcia koła teatralnego. Występy uczniów podziwiali zaproszeni goście: Pani Dyrektor Małgorzata Kopiczko, Pan Dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Andrzej Koc, Ks. Łukasz Malinowski, Pani Urszula Dobrowolska- Zastępca Naczelnika Wydziału Edukacji UM w Ełku, Pan Gennadii Baklanov (przyjaciel szkoły), Pan Grzegorz Długołęcki (wieloletni działacz Rady Rodziców), przedstawiciele Rady Rodziców oraz rodzice, nauczyciele i uczniowie.

Podczas spotkania uczniowie wręczyli Ordery Uśmiechu osobom, które w sposób szczególny dbają o dobro dzieci, troszczą się o ich potrzeby, wspierają w wszechstronnym rozwoju. Wyróżnieni przez uczniów zostali: Pan Prezydent Miasta Ełku- Tomasz Andrukiewicz, Pani Dyrektor Małgorzata Kopiczko, ks. Łukasz Malinowski, Pan Grzegorz Długołęcki, Pan Gennadii Baklanov oraz Rada Rodziców. Uczniowie naszej szkoły podkreślili, że każdy nauczyciel i pracownik zasługuje na Order Uśmiechu, bowiem wszyscy dbają i wspierają uczniów w ich szkolnej codzienności.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na elk.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: sp2elk

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ylktmuwhrt #1534684 | 89.228.*.* 5 lis 2014 22:26

    Same prawa a obowiązków brak?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages