Nenufar Kode "poległ" w Legionowie

2014-11-23 20:41:54(ost. akt: 2014-11-23 20:49:20)

Autor zdjęcia: Edward Traskowski

Podsumowując nasza grę można powiedzieć, że dalej popełniamy mnóstwo błędów w obronie, co przekłada się na końcowe wyniki naszego zespołu. Cieszyć może fakt, że nasza młodzież wreszcie uwierzyła w to, że może rywalizować z każdym.
Sobotnie spotkanie z drużyną KS Legion Legionowo nie należało do najłatwiejszych. Gospodarze mają apetyt na lidera naszej grupy. Od początku meczu przeciwnicy narzucili swój styl gry. Nasi młodzi chłopcy mieli z tym duże problemy, co przełożyło się na wynik 24:15 po pierwszej kwarcie. Od początku drugiej, graliśmy punkt za punkt doprowadzając do wyniku 33:29. W tej części gry super zagrał Kuba Stanisławajtys, zdobywca 14 pkt.

W tym momencie trener drużyny przeciwnej wziął czas i po chwili nasi przeciwnicy stanęli obroną strefową. To ustawiło dalszy przebieg gry. Nasz zespół miał bowiem wiele problemów z tego typu obroną. Grając bardzo wolno i nieskutecznie w ataku, nasza drużyna kompletnie się rozsypała. Legionowo nabrało animuszu, grając skutecznie w obronie i w ataku ( rzucili nam 11 trojek w meczu). By się pozbierać, potrzebowaliśmy całej trzeciej kwarty, ale wynik był już bardzo niekorzystny.

Po trzeciej kwarcie przegrywaliśmy 93:60. Czwartą kwartę można uznać za dobrą w wykonaniu naszego zespołu. Znowu graliśmy punkt za punkt. Udało nam się stanąć pressingiem, co sprawiało, że tę kwartę wygrywamy 17:14.

Na koniec trzeba też wspomnieć o przeciwnikach, którzy wygrali zasłużenie to spotkanie, grając na bardzo wysokiej skuteczności. Hala, na której rozgrywane były zawody, nie powinna być dopuszczona do rozgrywek. Obręcze koszy miały tak mocno wyrobione sprężyny, co powodowało, że każdy rzut był nieprzewidywalny dla zawodników...
Końcowy wynik 77:107 dla KS Legion Legionowo
Kwarty: I- 15:24, II- 22:35 III- 23:34 IV- 17:14
Punkty: Gąsiorek 30, Stansiławajtys 14, Walak 7, Pawłowski 6, Kartaszow 6, Mocarski 5, Myszkowski 3, Romatowski 3, Hartung 2, Łowczyk 1, Twardowski - (R.K.)

Jak zawsze. W każdy piątek: tylko ciekawe informacje

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na ketrzyn.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją: