W III lidze porażka z liderem. Paweł Walak bohaterem meczu

2014-12-24 14:17:23(ost. akt: 2014-12-24 14:22:23)

Autor zdjęcia: Edward Traskowski

Mecz z Żubrami ełcki Nenufar rozpoczął nieskutecznie, ręka nam drżała przy każdym rzucie. Po 5 min. rywale prowadzili 12:4. Nie wykorzystujemy rzutów wolnych, na 6 pkt do zdobycia rzucamy 1! W końcówce I kwarty „trójkę” rzuca Arek Gąsiorek. 27:14 dla gości.
Druga kwarta to wyraźna dominacja Żubrów. Pierwsza połowa meczu kończy się wynikiem 52:27 dla białostoczan. Trzecią kwartę lepiej zaczęły Żubry, ale w końcówce to Nenufar Ełk zdobył 9 pkt. a rywale tylko 2, a kwartę przegrywamy tylko 4 pkt. Czwarta kwarta to popis naszych najmłodszych zawodników a szczególnie Pawła Walaka - 7 pkt.(24 w meczu). Kwartę przegrywamy tylko 2 pkt.

Dawno nasi chłopcy nie grali tak dobrych dwóch ostatnich kwart, tym bardziej cieszy, że graliśmy z liderem naszej grupy.
Mimo porażki 94:63, widowisko mogło się podobać.

Punkty zdobyli: Zieliński D. – 2, Walak P. – 24(3x3), Hartung S. – 2, Mocarski M. – 6(1x3), Kartaszow K. – 4, Has P. – 2, Twardowsk K. – 5 (coraz lepsza gra), Pawłowski K. – 4, Gąsiorek A. – 7 (1x3).

W konkursie rzutów za "3" wśród widzów zwyciężył Jakub Więcko. Nagrodę wręczył znakomity zawodnik Żubrów Tomasz Kujawa.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na elk.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją: