Nenufar drugi w Warszawie

2015-04-21 13:59:47(ost. akt: 2015-04-21 18:02:05)

Autor zdjęcia: Edward Traskowski

Brawa kibiców za dobrą grę!
W Warszawie odbył się XXII Wielkanocny Turniej Mini Koszykówki chłopców z r. 2004. Do zawodów zgłosiło się18 drużyn. W naszej bardzo młodym zespole grało tylko trzech z r. 2004, czterech z 2005 i sześciu z 2006.

Niedźwiadki Przemyśl okazały się najlepsze w warszawskim turnieju r. 04. Nikt im nie zagroził, grali mini koszykówkę zdecydowanie najlepszą ze wszystkich drużyn. Wzrostem przewyższali wszystkie zespoły a tym bardziej nasz.

Do 4 min było 0:0, to my mogliśmy prowadzić 4 pkt. ale Oskar był cały mecz blokowany rzez 2 rywali. W 7 min. akcję meczu przeprowadził Brajan Mroczkowski. W znakomitym stylu po solowym rajdzie trzecioklasista ograł 2 rywali i mocno naciskany rzucił w bardzo trudnej sytuacji (brawa od kibiców). Po dwóch kwartach rywale prowadzili tylko i aż 14:2. Mieliśmy kilka sytuacji ale rywale mocno nas naciskali a nasi gracze pudłowali.

Trzecia kwarta 9:0 dla Niedźwiadków. Oskar i Kacper zaliczyli po 2 niepotrzebne straty i po trzech kwartach jest źle, przegrywamy 23:2 ! Ale IV (zwycięska) to niesamowity zryw Nenufarków i.. zaczynamy odrabiać straty. Mecz kończy się zwycięstwem Przemyśla 36:16.

W najlepszej piątce turnieju znaleźli się dwaj nasi gracze: Brajan Mroczkowski (#13), Filip Półbratek (#4). Pkt. zdobyli: Oskar Chrzanowski - 8, Filip Półbratek i Brajan Mroczkowski po 4.