Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Posadziliśmy drzewka razem z uczniami. Zobacz zdjęcia!

2015-04-24 12:42:58 (ost. akt: 2015-04-29 13:38:31)

Autor zdjęcia: Kamil Mróz

W piątek rano pracownicy "Rozmaitości Ełckich" udali się wraz z uczniami Zespołu Szkół Samorządowych w Chełchach do Przykopki, by posadzić drzewka w tamtejszym lesie.

Uczniowie z Chełch w piątek nie próżnowali. Rano najpierw zorganizowali akcję sprzątania świata, a później udali się do Przekopki w gminie Ełk, by wspólnie z pracownikami "Rozmaitości Ełckich" i "Gazety Olsztyńskiej" posadzić ponad 100 drzewek. Zadanie nie należało do najłatwiejszych, ale wychowankowie ZSS w Chełchach przyszli dobrze przygotowani i świetnie sobie poradzili.

Po ciężkiej pracy przyszedł czas na odrobinę odpoczynku. Było tradycyjne ognisko i kiełbaski, ale na tym nie koniec. Wychowankowie szkoły chętnie wzięli udział w konkursie wiedzy o przyrodzie. W zamian za trafne odpowiedzi otrzymywali upominki z "Gazety Olsztyńskiej".

— Fajnie sadziło się drzewa, pobiłem rekord, bo wykopałem aż 12 dołków — cieszył się 11-letni Adrian. — Mamy już doświadczenie w sadzeniu drzew, więc szło nam całkiem sprawnie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z piątkowego sadzenia drzewek i ogniska w Przekopce!
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages