środa, 19 września 2018. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

Złota Rączka

2015-06-21 23:25:15 (ost. akt: 2015-06-21 23:25:42)

Autor zdjęcia: Dorota Marciszewska

18 czerwca najmłodsi z Miejskiego Przedszkola i Żłobka "Ekoludki" uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przy współpracy z CKPiU. Przedszkolaki miały okazję sprostać zadaniom postawionym przez nauczycieli zawodów takich jak: malarz, mechanik samochodowy, tynkarz, ślusarz, murarz oraz sprawdzić swoje umiejętności i predyspozycje.

18 czerwca najmłodsi z Miejskiego Przedszkola i Żłobka „Ekoludki” uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przy współpracy z CKPiU. „Misie Lubisie” i „Leśne Duszki” mieli okazję sprostać zadaniom postawionym przez nauczycieli zawodów takich jak: malarz, mechanik samochodowy, tynkarz, murarz, ślusarz oraz sprawdzić własne umiejętności i predyspozycje.

Pierwszy etapem zajęć było podzielenie dzieci na 4 grupy i przeszkolenie w zakresie bezpiecznego poruszania się po salach ćwiczeniowych. Dzieci poznały podstawowe narzędzia pracy. Największe zaciekawienie i zainteresowanie wśród przedszkolaków wzbudziła pracownia murarska, malarska oraz mechaniki pojazdowej. Możliwość pomalowania ściany pędzlem czy wałkiem bez żadnych konsekwencji, to radość ogromna. Usiąść za kierownicą poloneza – wrażenie bezcenne!

Zwieńczeniem ciężkiej pracy przedszkolaków były niespodzianki przygotowane przez panią Jolę i panią Izę. Dzieci otrzymały lizaki w barwach CKPiU, tematyczne kolorowanki oraz dyplomy Złotej Rączki. Wszyscy szczęśliwi i pełni niesamowitych wrażeń wrócili do przedszkola.

Warsztaty Złota Rączka były ostatnimi z cyklu zajęć proponowanych przedszkolakom w roku szkolnym 2014/15. CKPiU przygotowało wcześniej: - szkolenie BHP, warsztaty cukiernicze w Zespole Szkół nr 6 (pieczenie babeczek), zajęcia kulinarne w restauracji Fregata (pieczenie pizzy). Prowadzone zajęcia wzbogaciły wiedzę i umiejętności naszych przedszkolaków, urozmaiciły zajęcia dydaktyczne. Dziękujemy w imieniu dzieci i ich rodziców - nauczycielki Dorota Marciszewska, Hanna Błyszczek, Anna KonopkoCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Weronika Kowalewska
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages