Kolejne trzy oczka dla MKS-u

2015-08-31 09:29:21(ost. akt: 2015-08-31 09:41:15)

Autor zdjęcia: Kamil Mróz

W sobotę 29 sierpnia piłkarze ełckiego MKS-u po zaciętym pojedynku pokonali zespół ŁKS Łomża 2-1. Bramkarz rywali wyjmował piłkę z siatki dwa razy za sprawą strzałów Patryka Gondka i Wojciecha Zalewskiego.
Mimo zaciętej walki, pierwsza połowa meczu nie potoczyła się po myśli ełckich piłkarzy. W 36 minucie goście z Łomży prowadzili 1 do 0. Bramkę strzelił Rafał Maćkowski. Jednak druga połowa należała już do ełczan. Po zespołowej akcji i genialnym wykończeniu Patryka Gondka ełczanie wyrównali wynik. Emocje towarzyszyły aż do ostatnich minut. Punkt kulminacyjny przyszedł w 84 minucie, kiedy to Wojciech Zalewski posłał piłkę do siatki przeciwnika. Mecz zakończył się 2-1 dla ełczan.

Po ostatniej porażce z Sokołem Ostródą ełczanie zajmują 5 miejsce w tabeli z 12 oczkami na koncie. Do tej pory piłkarze MKS-u wygrali 4 spotkania, a przegrali 2.

Także juniorzy świetnie się spisali w ten weekend. Nasi piłkarze, którzy od tego sezonu grają w Centralnej Lidze Juniorów, pewnie "przejechali" rywali z Korony Kielce. Dwie bramki dla ełckiego MKS-u zdobył Mateusz Krysiński.