Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Bomb(k)owy konkurs! - Regulamin

2015-12-01 20:34:00 (ost. akt: 2015-12-01 20:37:21)

Kochane dzieci! W naszej redakcji mamy piękną choinkę, którą musimy udekorować. POMÓŻCIE NAM! Do pomocy zapraszamy szczególnie przedszkolaków. A w zamian czekają na Was atrakcyjne nagrody.

Już dziś rusza nasz konkurs na najładniejszą ozdobę choinkową w Ełku. Do udziału zapraszamy wszystkich przedszkolaków. Dzięki Wam uda nam się ubrać naszą redakcyjną choinkę.

Czekamy na Wasze BOMBKI z naszym logo lub napisem Rozmaitości Ełckie do 11 grudnia 2015. Liczy się Wasza wyobraźnia. Prosimy o prace przestrzenne wykonane dowolną techniką w grupie. Każda grupa może przygotować 1 bombkę. Najpiękniejsze prace zostaną nagrodzone. Do wygrania między innymi: słodki poczęstunek w kawiarni Papaja, szalona zabawa w Sali Zabaw Tęcza, seans filmowy w Planet Cinema, a także nagrody pocieszenia.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 18 grudnia 2015 r. Zwycięskie grupy zaprezentujemy na łamach Rozmaitości Ełckich oraz na stronie elk.wm.pl

http://m.wm.pl/2015/11/orig/mp-ekwe-6772-qxd-278191.jpg

Poniżej prezentujemy Regulamin Konkursu:

1. W konkursie mogą brać udział przedszkolaki z powiatu ełckiego.

2. Zadaniem przedszkolaków jest wykonanie w swojej grupie pracy przestrzennej (każda grupa może wykonać jedną pracę), która będzie przedstawiać bombkę świąteczną (materiał, wielkość itp. dowolna) z napisem „Rozmaitości Ełckie”. Bombki zawisną na choince w redakcji Rozmaitości Ełckich. Spośród wszystkich prac jury (w składzie: redaktor naczelna Rozmaitości Ełckich, dziennikarze) wybierze trzy najlepsze. Zwycięskie grupy przedszkolne otrzymają nagrody.

3. Na zwycięskie grupy czekają atrakcyjne nagrody oraz dyplomy pamiątkowe dla dzieci i opiekuna. Do wygrania dla całej grupy jest: słodki poczęstunek w kawiarni Papaja, wyjście do kina oraz zabawa w sali zabaw „Tęcza”. Mamy również nagrody pocieszenia. Grupa, która zajmie pierwsze miejsce sama dokona wyboru nagrody głównej. O pozostałych nagrodach zadecyduje jury. Prace przechodzą na własność organizatora konkursu.

4. Prace prosimy dostarczyć do 11 grudnia 2015 r. na adres naszej redakcji.

5. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 18 grudnia 2015 r. Zwycięskie grupy zaprezentujemy na łamach Rozmaitości Ełckich oraz na stronie elk.wm.pl

W zgłoszeniu prosimy umieścić informację na temat:
 nazwa grupy i przedszkola
 imię i nazwisko opiekuna

Adres Rozmaitości Ełckich:
Rozmaitości Ełckie
ul. Roosevelta 1
19-300 Ełk
tel. 87 621 34 65
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages