Wtorek, 24 kwietnia 2018. Imieniny Bony, Horacji, Jerzego

Udekoruj choinkę z Przedsiębiorstwem Usług Komunalnych — konkurs dla przedszkolaków

2016-12-05 15:34:00 (ost. akt: 2016-12-05 15:51:56)

Kochane dzieci! W Urzędzie Miasta stoi piękna choinka, którą musimy ozdobić. POMÓŻCIE NAM! Do pomocy zapraszamy szczególnie przedszkolaków. Na Wasze bombki z logiem Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych czekamy do 21 grudnia. W zamian czekają na Was atrakcyjne nagrody.

Rusza właśnie nasz konkurs na najładniejszą ozdobę choinkową, który organizujemy wspólnie z naszym partnerem Przedsiębiorstwem Usług Komunalnych w Ełku. To właśnie PUK dba o to, aby nasze miasto przez cały rok było zadbane i czyste, a w okresie Bożego Narodzenia również kolorowe i świecące. Aniołki, renifery, kolorowe choinki, a także mieniące się drzewa to zasługa Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych.

Tym razem rolę troszkę się odwrócą i to właśnie dzieci wykonają ozdoby świąteczne. W konkursie mogą brać udział przedszkolaki z powiatu ełckiego. Zadaniem maluchów jest wykonanie w swojej grupie pracy przestrzennej (każda grupa może wykonać jedną pracę), która będzie przedstawiać bombkę świąteczną (materiał, wielkość itp. dowolna) z napisem „PUK” lub Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych. Bombki zawisną na choince w Urzędzie Miasta w Ełku. Spośród wszystkich prac jury (w składzie: redaktor naczelna Rozmaitości Ełckich, dziennikarze, przedstawiciel Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych) wybierze trzy najlepsze.

Na zwycięskie grupy czekają atrakcyjne nagrody oraz dyplomy pamiątkowe dla dzieci i opiekuna. Do wygrania dla całej grupy jest: kreatywna zabawka 2w1 teatrzyk kukiełkowy/sklep, wyjście na bajkę do Planet Cinema oraz zabawa w sali zabaw „Tęcza”. Mamy również nagrody pocieszenia.

Gorąco zachęcamy wszystkie grupy przedszkolne do udziały w tym konkursie. Dzięki Wam choinka w Urzędzie Miasta będzie niepowtarzalna. Co będziemy oceniać? Przede wszystkim kreatywność, pracę w grupie oraz wykonanie. Użyjcie wyobraźni i wyczarujcie najcudowniejsze bombki na świecie. Grupa, która wygra otrzyma kreatywną zabawkę 2w1 teatrzyk kukiełkowy/sklep. Drugie miejsce uhonorujemy wyjściem do kina, a trzecie zabawą w sali zabaw "Tęcza". Trzy grupy otrzymają także nagrody pocieszenia, a będą to wyjątkowe książki od księgarni Melanż w Ełku. Tak więc nie zwlekajcie i zabierajcie się do pracy, bo nagrody czekają:)

Bombki należy dostarczyć do 21 grudnia do redakcji Rozmaitości Ełckich, która mieści się przy ul. Roosevelta 1. Swoją ozdobę możecie dostarczyć całą grupę. Będzie nam bardzo miło:). Później zawiesimy je na choince w Urzędzie Miasta.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 9 stycznia 2017 roku. Zwycięskie grupy zaprezentujemy na łamach Rozmaitości Ełckich oraz na stronie elk.wm.pl


http://m.wm.pl/2016/12/orig/zrzut-ekranu-2016-12-05-o-15-46-34-351393.jpg

Regulamin konkursu:

1. W konkursie mogą brać udział przedszkolaki z powiatu ełckiego.

2. Zadaniem przedszkolaków jest wykonanie w swojej grupie pracy przestrzennej (każda grupa może wykonać jedną pracę), która będzie przedstawiać bombkę świąteczną (materiał, wielkość itp. dowolna) z logiem Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych („PUK”). Bombki zawisną na choince w w Urzędzie Miasta w Ełku. Spośród wszystkich prac jury wybierze trzy najlepsze. Zwycięskie grupy przedszkolne otrzymają nagrody.

LOGO Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych:

http://m.wm.pl/2016/12/orig/indeks-351389.jpg

3. Na zwycięskie grupy czekają atrakcyjne nagrody oraz dyplomy pamiątkowe dla dzieci i opiekuna. Do wygrania dla całej grupy jest: wyjście do kina, zabawa w sali zabaw „Tęcza”. Główna nagroda to zabawka dla grupy przedszkolnej: 2w1 teatrzyk kukiełkowy/sklep.

4. Prace prosimy dostarczyć do 21 grudnia 2016 r. na adres naszej redakcji.

5. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 9 stycznia 2017 roku. Zwycięskie grupy zaprezentujemy na łamach Rozmaitości Ełckich oraz na stronie elk.wm.pl

W zgłoszeniu prosimy umieścić informację na temat:
— nazwa grupy i przedszkola
— imię i nazwisko opiekuna

Adres Rozmaitości Ełckich:
Rozmaitości Ełckie
ul. Roosevelta 1
19-300 Ełk
tel. 87 621 34 65

Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages