SIATKARKI Z SP4 NAJLEPSZE W EŁKU!

2015-12-01 10:16:49(ost. akt: 2015-12-01 10:23:48)

Autor zdjęcia: Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

27 listopada w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Ełku zostały rozegrane Mistrzostwa Miasta Ełku "4 siatkarskich" dziewcząt w ramach Szkolnego Związku Sportowego.
W kategorii „4 siatkarskich” startowały zawodniczki klas szóstych i młodszych. Do rywalizacji przystąpiły wszystkie podstawówki naszego miasta. W turnieju spotkania były rozgrywane systemem "każdy z każdym" do dwóch zwycięskich setów.

Bezkonkurencyjna w tych zawodach okazała się Szkoła Podstawowa nr 4. Młode siatkarki wygrały wszystkie swoje spotkania i zajęły I miejsce.

Warto dodać, że Szkołę Podstawową nr 4 reprezentowały dziewczęta z klasy V D sportowej, które były o rok młodsze od pozostałych zawodniczek. Gratulujemy!

Skład zespołu: Kurzyk Maja, Szczotko Gabriela, Mościcka Nikola, Ekstowicz Matylda, Chmielewska Emilia, Przekop Michalina, Szymańska Weronika, Cwalina Natalia, Bukowska Ewa, Pawłowicz Marlena. Zespół trenuje pod kierunkiem p. Pawła Konopki.

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: SP4