Poniedziałek, 23 kwietnia 2018. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

Ekoludki laureatami w 3 edycji Eco Odkrywców

2015-12-28 13:40:08 (ost. akt: 2015-12-28 13:41:01)

Głosowanie internautów na projekt "Służy Do Picia, Służy Do Mycia Bez Niej Na Ziemi Nie Byłoby Życia" przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Zdobyliśmy I miejsce dzięki imponującej liczbie głosów 20073!!!

Od 2 do 15 grudnia trwało głosowanie wśród internautów na najlepsze pięć projektów trzeciej edycji konkursu Eco Odkrywców, którego celem jest aktywizowanie dzieci do eksperymentowania, odkrywania, doświadczania i poznawania różnych zjawisk przyrodniczych.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu całej społeczności przedszkolnej, rodziców dzieci uczęszczających do naszej placówki, pracowników Urzędu Miasta i mieszkańców Ełku projekt pt.: „Służy Do Picia, Służy Do Mycia, Bez Niej Na Ziemi Nie Byłoby Życia" zdobył imponującą liczbę głosów – 20073!

Tym samym zajęliśmy zaszczytne pierwsze miejsce pozostawiając w tyle konkurencyjne projekty. Organizatorem konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia, a nagrodą dofinansowanie do realizacji projektu w wysokości 3000 zł. Wszystkim, którzy bezpośrednio przyczynili się do naszego sukcesu składamy gorące podziękowania.Realizatorzy projektu: nauczycielki MPiŻ „Ekoludki”

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages