Mini Piłka Siatkowa

2016-01-28 01:04:31(ost. akt: 2016-01-28 01:06:25)
Zespół SP 4 wygrał wszystkie spotkania nie tracąc ani jednego seta, zostając Mistrzem Miasta i kwalifikując się do Mistrzostw Rejonu.

Autor zdjęcia: Mat. szkoły

Dnia 21 stycznia 2016 roku w sali sportowej SP 6 odbyły się Mistrzostwa Miasta Ełku Dwójek Siatkarskich Chłopców w ramach Szkolnego Związku Sportowego. W tej kategorii startowali zawodnicy klas czwartych.
W zawodach wystartowały wszystkie ełckie podstawówki. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Zespół SP 4 wygrał wszystkie spotkania nie tracąc ani jednego seta, zostając Mistrzem Miasta i kwalifikując się do Mistrzostw Rejonu.

Chłopcy wystąpili w następującym składzie: Cholewicki Stefan, Chwiedor Adam, Gryżewski Hubert, Iwaszko Mateusz, Kulik Piotr, Pieńkosz Kacper, Skoczek Brajan i Urbanowicz Filip. .

Zespół prowadzi Marian Malewski.

Pierwsza trójka zawodów:
1. Szkoła Podstawowa nr 4
2. Szkoła Podstawowa nr 3
3. Szkoła Podstawowa Sportowa nr 6

To szósta rozegrana kategoria mini siatkówki na poziomie Mistrzostw Miasta i piąty triumf zawodników SP 4. Poprzednio wygrali oni kategorie klas piątych i szóstych dziewcząt oraz chłopców.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.