Poniedziałek, 28 maja 2018. Imieniny Augustyna, Ingi, Jaromira

Perełki bezpiecznie spędzają ferie

2016-02-01 09:01:36 (ost. akt: 2016-02-01 09:03:00)

Autor zdjęcia: Elżbieta Wysocka

W dniu 27.01.2016 r. dzieci z grupy III, IV, V z Miejskiego Przedszkola Perełka im. Jana Brzechwy z nauczycielkami: Elżbietą Wysocką, Małgorzatą Polcyn i Magdaleną Bagińską spotkały się z funkcjonariuszkami Policji – panią Agatą Jonik i Emilią Czuper.

Spotkanie dotyczyło tematyki bezpiecznych zabaw zimowych. Policjantki omówiły zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać podczas zabaw zimowych – zwróciły uwagę na zakaz zjeżdżania na sankach, nartach w pobliżu tras komunikacyjnych / ulicy/, jazdy na łyżwach na zamarzniętych jeziorach, stawach, bajorkach.

Wskazały bezpieczne miejsca, czyli lodowiska z których można korzystać – Stadion miejski, Zespół Szkół Rolniczych. Omówiły zasady bezpieczeństwa podczas zabawy śnieżkami - zakaz rzucania śnieżkami w głowę, twarz oraz uczestnictwa w kuligu – zakaz przypinania sanek do samochodu. Przypomniały również o konieczności znajomości adresu zamieszkania oraz znajomości numerów alarmowych.

Społeczność Perełki dziękuje policjantkom – Agacie Jonik i Emilii Czuper za poświęcony czas oraz utrwalenie wiadomości na temat bezpieczeństwa dzieci zarówno w przedszkolu, jak i poza nim.
N-lka Perełki: Elżbieta Wysocka
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: perelka

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages