Minimalna porażka w Zambrowie.

2016-02-01 09:19:06(ost. akt: 2016-02-01 09:19:50)

Autor zdjęcia: Paweł Godlewski

Piłkarze MKS-u w drugim sparingu przed rundą wiosenną, przegrali minimalnie w Zambrowie z tamtejszą Olimpią 3:2.
OLIMPIA ZAMBRÓW-MKS EŁK 3:2 (3:0)

20' 1:0
26' 2:0
27' 3:0
56' 3:1 Jackiewicz (karny)
69' 3:2 Wierzbicki

Skład MKS-u: Muzyk-Kuriata, Gryko, Szaraniec, Zalewski, Furman, Gondek, Wesołowski, Ciuńczyk, Butkiewicz, Tuttas.

II połowa: Muzyk-Waszkiewicz, Finfando, Darda, Zmiarczyński, Rosoliński, Szaraniec ( 63' Wierzbicki ), Gondek ( 63' Sirant ), Butkiewicz ( 77' Gryko ), Ciuńczyk ( 65' Furman ), Jackiewicz.
Pierwsza połowa przebiegała przy optycznej przewadze ełckiego zespołu. Jednak kilka niewykorzystanych sytuacji zemściło się szybkimi kontrami i bramkami ze strony Olimpii.

Po przerwie MKS Ełk popisał się lepszą skutecznością, jednak do wyrównania zabrakło czasu.