Sobota, 26 maja 2018. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Warsztaty w "Ekoludkach"

2016-03-21 11:11:59 (ost. akt: 2016-03-21 11:13:12)

Autor zdjęcia: Dorota Marciszewska

Woda to największy skarb ludzkości. To najbardziej niezbędna na świecie rzecz potrzebna człowiekowi, roślinom i zwierzętom. Bez niej nie ma życia i zdrowia. Służy do wszystkiego, co człowiek robi - nawet do produkcji komputerów, rowerów, czy samochodów...

Po raz kolejny Miejskie Przedszkole i Żłobek „Ekoludki” będzie uczestniczyło w obchodach Światowego Dnia Wody. W ramach przygotowań przedszkolaki z grupy Misie Lubisie oraz ich rodzice uczestniczyli w warsztatach pod znanym już hasłem: Służy do picia służy do mycia bez niej na Ziemi nie byłoby życia. Celem spotkania było wspólne przygotowanie transparentów na happening oraz uświadomienie zarówno dzieciom jak i rodzicom ,że narasta zagrożenie związane z pogarszającym się stanem zasobów wody pitnej, co w rezultacie może doprowadzić do globalnej katastrofy.

Każdy z nas ma wpływ na zasoby wody poprzez jej codzienne używanie! Kilka prostych nawyków należy wpisać do naszego stylu życia i to właśnie one widnieją na transparentach.

Wspólna praca z rodzicami dostarczyła dzieciom wielu niesamowitych przeżyć i wrażeń. Dzieci czuły, że są gospodarzami tego spotkania.

Dorota MarciszewskaCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages