środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Mały Książę i Mała Księżniczka — wybierz z nami książęcą parę

2016-04-24 23:19:00 (ost. akt: 2016-05-24 22:28:02)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Udział w plebiscycie Mały Książę i Mała Księżniczka 2016 to nie tylko świetna zabawa, ale też pamiątka na całe życie. Dzieci już po raz jedenasty mają okazję powalczyć o te tytuły i nagrody. Nasza zabawa potrwa do 24 maja.

Ponad tydzień temu rozpoczęliśmy plebiscyt na Małego Księcia i Małą Księżniczkę dla dzieci do lat 10! Mamy już pierwszych kandydatów do królewskiego tytułu. Mała Zuzanna Kiełczewska nie zdobyła jeszcze tytuły Małej Księżniczki, ale na zdjęciu dumnie leży w koronie na głowie.

- Zuzia ma obecnie 4 miesiące i jest naszą drugą córeczką. Jej starsza siostra Nikola, bardzo chętnie się nią opiekuje, często wozi ją w wózku czy podaje jej zabawki. Zuzia to nasze oczko w głowie, taka nasza mała miss. Jest bardzo grzeczna i pogodna. Ten plebiscyt to taka forma zabawy, ale też pamiątka na całe życie. Będę zbierała wszystkie gazety, w których będzie Zuzia i zachowam je właśnie dla niej. Myślę, że jak dorośnie, to będzie zadowolona z takiej fajnej pamiątki - mówi pani Edyta, mama Zuzi.

W naszym plebiscycie nie brakuje również pretendentów do tytułu Małego Księcia. Wśród nich jest 3,5-letni Kamil Siłkowski. Jak mówi jego mama, Kamil to wesoły, sympatyczny chłopiec, którego nie da się nie lubić, mimo tego, że czasem rozrabia. - Kamilek ma starszego o 4 lata brata. Bardzo się lubią ze sobą bawić. Nasz młodszy syn jest ruchliwy, ale też bardzo pogodny Jak dorośnie, na pewno się ucieszy z takiej gazetowej pamiątki - mówi pani Ewelina.

W sumie mamy już 8 kandydatek oraz 5 kandydatów. Ale wciąż przyjmujemy nowe zgłoszenia.

ZASADY PLEBISCYTU:

W naszej zabawie mogą brać udział dzieci w wieku do 10 lat, zgłoszone przez ich rodziców lub opiekunów prawnych. Zgłoszenie dziecka następuje poprzez nadesłanie jego jednego zdjęcia na adres e-mail: elk@gazetaolsztynska.pl

Prawidłowe zgłoszenie dziecka powinno zawierać: • imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat • zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu • akceptację postanowień regulaminu • imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu.

Plebiscyt na Małego Księcia i Małą Księżniczkę 2016 trwa od 8 kwietnia do 24 maja. Zostanie przeprowadzony w 18 powiatach. W każdym powiecie zostanie wybrany Mały Książę i Mała Księżniczka 2016. Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Głosowanie polega na wysyłaniu sms-ów. Na przykład, głosując na księżniczkę z powiatu ełckiego, w treści sms-a pod nr 7148 należy wpisać: RE.MKA.X, gdzie X to numer przypisany konkretnej kandydatce z listy tego powiatu. Natomiast głosując na księcia z powiatu ełckiego, w treści sms-a należy wpisać: RE.MKE.X, gdzie X to numer przypisany konkretnemu kandydatowi z listy. Koszt sms-a wynosi 1,23 zł brutto.

Regulamin: kliknij tutaj

MAŁA KSIĘŻNICZKA:


MAŁY KSIĄŻĘ:


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages