Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Przedszkole Katolickie "U Lolka" z wizytą w Urzędzie Miasta Ełk

2016-05-11 21:28:19 (ost. akt: 2016-05-11 21:29:23)

Autor zdjęcia: Niepubliczne Katolickie Przedszkole "U Lolka"

Dnia 06.05.2016 r. dzieci z grup „Koniczynki” oraz „Iskierki” udały się do Urzędu Miasta. Głównym założeniem wycieczki było przybliżenie najmłodszym działalności Urzędu.

Dzieci zostały przyjęte przez pracowników instytucji niezwykle ciepło i życzliwie. Wizyta rozpoczęła się od spotkania z Zastępcą Prezydenta Miasta - panem Arturem Urbańskim, który pokazał dzieciom swój gabinet oraz opowiedział o swojej pracy i funkcjonowaniu Urzędu. Następnie „Iskierki” i „Koniczynki” przeszły do sali konferencyjnej, w której zapadają istotne decyzje dotyczące naszego miasta.

Dzieci wykazały się dużą wiedzą i bezbłędnie rozpoznały ważne symbole narodowe oraz herb Ełku. Kolejnym ważnym punktem wycieczki było spotkanie z panem Piotrem Gajewskim – kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego. Dzieci odwiedziły także siedzibę Straży Miejskiej. Pracownicy w bardzo interesujący sposób opowiedzieli przedszkolakom o codziennej pracy strażnika miejskiego. Wiele emocji wśród najmłodszych wzbudziło pomieszczenie, w którym jest podgląd z kamer zainstalowanych w mieście.

Każdy chciał zobaczyć na monitorze swój blok lub ulubiony plac zabaw. Wycieczka sprawiła dzieciom wiele radości oraz okazała się wspaniałą formą edukacji. Dzieciom bardzo podobało się w Urzędzie Miasta. Na pamiątkę wizyty każdy przedszkolak otrzymał balon oraz drobny upominek. Dziękujemy wszystkim pracownikom Urzędu Miasta oraz Straży Miejskiej za tak miłe przyjęcie.
Dorota GórskaCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: ULolka

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages