Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Zapraszamy na Osiemnastkę Rozmaitości Ełckich!

2016-05-18 08:05:36 (ost. akt: 2016-05-18 21:49:33)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Wśród naszych Czytelników są zapewne osoby, które czytają Rozmaitości Ełckie od samego początku, czyli od pierwszego numeru, który ukazał się dokładnie 15 maja 1998 roku. Przed nami więc huczny jubileusz. 18-naste urodziny do czegoś zobowiązują. Jesteśmy już dorośli, bezkompromisowi i niezależni. Ale tak jak przystało na nastolatków potrafimy się świetnie bawić i odnajdywać w nowej sytuacji.

Osiemnastka zamyka pewien etap, ale otwiera też nowy bardziej wyzwolony. My również chcemy się zmieniać i rozwijać. Przed nami długo wyczekiwana zmiana wizerunku, nowe logo, nowa szata graficzna, nowy punkt widzenia.

Ale zanim przeobrazimy się w „nastolatka”, zapraszamy naszych Czytelników na osiemnastkę, która odbędzie się przed naszą redakcją już w piątek 20 maja. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo niespodzianek.

Będzie tort, balony, cukierki, ale także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Przygotujcie się, pytania będą dotyczyły Rozmaitości Ełckich. Do wygrania m.in. kosmetyki, vouchery na bieliznę, książki, karnety na basen, bilety do kina, vouchery do restauracji i wiele, wiele innych... Każdy będzie mógł otrzymać także pamiątkową okładkę ze swoim zdjęciem. Nie może Was tam zabraknąć. Zapraszamy w godzinach 10-13 przed naszą redakcję, która znajduje się przy ul. Roosevelta 1. Przyłączcie się i świętujcie z nami 18-naste urodziny.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages