Ełccy kickbokserzy wrócili z mistrzostw z medalami

2016-05-23 09:23:34(ost. akt: 2016-05-24 15:28:22)

Autor zdjęcia: Mat. klubu

20-22 maja 2016 w Kurzętniku odbyły się Mistrzostwa Polski Weteranów, Seniorów i Kobiet w kickboxingu Light Contact.
W turnieju wzięło udział około 150 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Fight Club Black Shadows reprezentowało dwóch zawodników. Łukasz Borkowski w kategorii wagowej powyżej 94 kg po jednej wygranej walce zdobył brązowy medal. Kontuzja kolana uniemożliwiła mu udział w dalszych walkach o podium.

Wojciech Niescier w kategorii wagowej do 94 kg po dwóch stoczonych pojedynkach
awansował do walki finałowej. W walce o złoto,wygrywając na punkty 3:0, za silny kontakt i techniczny nokaut swego przeciwnika został zdyskwalifikowany, a tym samym zajął drugie miejsce zdobywając srebrny medal.

Udział w turnieju był możliwy dzięki wsparciu finansowemu z dotacji miasta Ełku, w ramach projektu: "Kickboxing szansa dzieci i młodzieży z naszego miasta". Wyjazd na Mistrzostwa Polski był możliwy również dzięki wsparciu finansowemu licznym sponsorom i sympatykom kickboxingu, którym serdecznie dziękujemy.