środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Pochwal się swoim psem i kotem!

2016-07-27 10:40:00 (ost. akt: 2016-08-29 15:22:27)
Superpies 2016

Superpies 2016

Kto jest lepszy przyjacielem: pies czy kot? Zapraszamy do wspólnej zabawy. Konkurs na Superpsa i Superkota 2016 to świetna okazja, żeby pochwalić się swoimi pupilami. Bo, jak wiadomo, zwierzak domowy jest prawdziwym przyjacielem. Czekamy na zdjęcia waszych pupili!

Steve, buldog francuski, pojawił się w życiu państwa Szczepkowskich ponad trzy lata temu. — W tej chwili już nie wyobrażam sobie, że nie ma z nami Steve'a — mówi z czułością o swoim czworonożnym przyjacielu Marta Szczepkowska.

Steve miał trzy miesiące, kiedy trafił do Marty i Piotra Szczepkowskich. — Był przestraszony, chował się — wspomina Marta. Jej zdaniem Steve zasługuje na miano Superpsa! — Szczerze mówiąc, nigdy wcześniej nie myślałam, żeby zgłosić go do jakiegoś konkursu, ale czemu nie, Skoro teraz jest taka okazja? — uśmiecha się Marta.

Żeby zgłosić swojego pupila do plebiscytu „Superpies i Superkot 2016”, wystarczy wysłać jego zdjęcie (podpisane imieniem) na na adres:

elk@gazetaolsztynska.pl

W temacie e-maila należy wpisać Superpies i Superkot 2016.

W treści prosimy napisać akceptację postanowień regulaminu, numer telefonu do kontaktu, oraz imię, nazwisko właściciela i adres zamieszkania. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać także zgodę właściciela do wykorzystania przez organizatora zdjęcia psa/kota na potrzeby plebiscytu.

Uwaga! Na jednym zdjęciu powinno znajdować się jeden pies lub jeden kot.

Tytuł Superpsa 2016 w danym powiecie otrzyma pies, którego zdjęcie uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. A tytuł Superkota 2016 w danym powiecie otrzyma kot, którego zdjęcie uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Dodatkowo przyznane zostaną tytuły Superpsa i Superkota „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”.

Otrzymają je pies i kot, które uzyskają największą liczbę głosów w regionie. Superpies i Superkot zostaną zaprezentowane w tygodnikach powiatowych, a Superpies i Superkot województwa warmińsko-mazurskiego zostaną zaprezentowani w „Gazecie Olsztyńskiej”.

Głosowanie polega na wysyłaniu sms-ów i potrwa do 31 sierpnia 2016 r. do godz. 23.59.

Regulamin: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages