Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Pochwal się swoim psem i kotem! Mamy już pierwsze zgłoszenia!

2016-07-26 13:22:11 (ost. akt: 2016-08-31 20:34:29)

Konkurs na Superpsa i Superkota 2016 to świetna okazja, żeby pochwalić się swoimi pupilami. Bo, jak wiadomo, zwierzak domowy jest prawdziwym przyjacielem. Czekamy na zdjęcia waszych pupili! Szykuje się dobra zabawa.

— Nasz kochany psiak Marley towarzyszy nam od małego, od niezbyt zgrabnie przebierającego łapkami brzdąca. Potrafi rozweselić zawsze i każdego! Psocenie to oczywiście przypadłość po filmowym bohaterze "Marley i ja" więc nie możemy mieć mu tego za złe :) Nie wyobrażamy sobie życia bez tego czworonożnego cudaka — chwali się swoim czworonogiem pani Sylwia.

To jedne z pierwszych zgłoszeń, które zostało nadesłane do naszej redakcji. Ale zachęcamy wszystkich właścicieli czworonogów do wysyłania zdjęć swoich psiaków i kotów, bo wiemy, że te zwierzaki potrafią sprawić wiele radości, dlatego zachęcamy do udziału w naszym plebiscycie.

Żeby zgłosić swojego pupila do plebiscytu „Superpies i Superkot 2016”, wystarczy wysłać jego zdjęcie (podpisane imieniem) na adres mailowy: elk@gazetaolsztynska.pl

W temacie e-maila należy wpisać Superpies i Superkot 2016.

W treści prosimy napisać akceptację postanowień regulaminu, numer telefonu do kontaktu, oraz imię, nazwisko właściciela i adres zamieszkania. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać także zgodę właściciela do wykorzystania przez organizatora zdjęcia psa/kota na potrzeby plebiscytu.

Nadesłane zdjęcia zostaną ponumerowane i umieszczone na naszej stronie elk.wm.pl Uwaga! Na jednym zdjęciu powinien znajdować się jeden pies lub jeden kot.

Tytuł Superpsa 2016 w danym powiecie otrzyma pies, którego zdjęcie uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. A tytuł Superkota 2016 w danym powiecie otrzyma kot, którego zdjęcie uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Dodatkowo przyznane zostaną tytuły Superpsa i Superkota „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”. Otrzymają je pies i kot, które uzyskają największą liczbę głosów w regionie. Superpies i Superkot zostaną zaprezentowani w tygodnikach powiatowych, a Superpies i Superkot województwa warmińsko-mazurskiego zostaną zaprezentowani w „Gazecie Olsztyńskiej”. Głosowanie polega na wysyłaniu sms-ów i potrwa do 31 sierpnia 2016 r. do godz. 23.59.

REGULAMIN

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz.
Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages