Poniedziałek, 21 stycznia 2019. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Dzień Edukacji Narodowej w ,,Bajce"

2016-10-19 21:51:02 (ost. akt: 2016-10-19 21:54:24)

Autor zdjęcia: Anna Kobylińska

17 października w Miejskim Przedszkolu ,,Bajka” odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Święto, które oficjalnie obchodzimy 14 października jest dniem wszystkich, którzy oddają swoje serce, poświęcają czas, aby dzieciom z przedszkola było dobrze i by czuły się w nim bezpieczne. Tego dnia świętują nie tylko nauczyciele, ale wszyscy pracownicy przedszkola.

Z tej okazji przedszkolaki z grupy ,,Puchatki” przedstawiły montaż słowno-muzyczny pod kierunkiem wychowawczyń: Anny Szurc oraz Anny Kobylińskiej. W spotkaniu wzięli udział: Pani Dyrektor naszego przedszkola Anna Małgorzata Kania, nauczyciele i pracownicy przedszkola oraz przedstawiciele rodziców.

Dzieci śpiewały piosenki i recytowały wierszyki o każdej Pani oraz pozostałych pracownikach przedszkola, by w ten sposób podziękować za wszelki trud włożony w ich codzienną naukę i wychowanie. Z radością na ustach zaśpiewały wszystkim „Sto lat”, a także wręczyły wszystkim świętującym symboliczną różę.

Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Pani Dyrektor przedszkola do grona pedagogicznego oraz pracowników obsługi skierowała wiele ciepłych słów, życząc dużo zdrowia i sił do podejmowania wyzwań, jakie czekają nauczycieli i pracowników obsługi.
A. KobylińskaCzytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: MPBAJKA

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages