Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Wyjątkowy gość w "Bajce”

2016-10-23 11:12:28 (ost. akt: 2016-10-23 11:14:20)

Autor zdjęcia: Magdalena Piekarska

18 października w grupie „Misie” odbyły się zajęcia pt. „Nie chce się złościć, niszczyć, bić” przeprowadzone przez panią Teresę Galias z Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej w Ełku.

W trakcie zajęć dzieci uczyły się, w jaki sposób panować nad swoimi negatywnymi emocjami. Pani prowadząca czytała dzieciom wiersze i opowiadanie nawiązujące do tematu. Nie zabrakło również zabawy ruchowej, która została przeprowadzona z pomocą wiersza.

Pani Teresa Galias pokazała dzieciom sposób wyładowania swoich emocji poprzez zgniatanie gazety w kulkę. Kolejnym krokiem było połączenie wszystkich kul w jedną całość i odstawienie negatywnych emocji na bok.

Zajęcia były przeprowadzone w bardzo ciekawy sposób. Dzieci były bardzo aktywne podczas trwania zajęć. Chętnie współpracowały i wykonywały polecenia. Każdy z nas czasami tłumi w sobie negatywne emocje. Dlatego watro znać różne sposoby wyładowania ich. Dzięki temu spotkaniu przedszkolaki wiedzą, co mogą zrobić aby ich się pozbyć w prosty sposób i czuć się lepiej.
M. Piekarska

Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: bajeczka

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages