Poniedziałek, 24 września 2018. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Perełki świętują urodziny Misia

2016-12-01 10:54:43 (ost. akt: 2016-12-01 10:59:10)

Autor zdjęcia: Bożena Padiasek

24 listopada grupa V z Perełki urządziła urodziny swoim pluszowym przyjaciołom z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia.

W tym dniu dzieci przyniosły swoje pluszowe przytulanki - misie. Na urodziny Pluszowego Misia zaprosiliśmy również rodziców. Uroczystość rozpoczęliśmy od zapoznania wszystkich z historią powstania pluszowego misia. Podczas spotkania dzieci zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne prezentując inscenizacje "Łakomy miś" oraz "Koło pieca siedzi miś". W aktorów wcielili się również chętni rodzice. W czasie uroczystości nie zabrakło tańców, zagadek, konkursów dla dzieci jak i ich rodziców. Dzieci chętnie podejmowały się różnych zadań współpracując ze swoimi najbliższymi.

Na zakończenie urodzin, jak to zwykle bywa, dzieci odśpiewały sto lat swoim Pluszowym Misiom przy przepysznym torcie urodzinowym.

Urodziny Pluszowego Misia w grupie V przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Uśmiech na twarzach dzieci, rodziców i pań gościł przez całą zabawę. Na zakończenie panie wręczyły swoim Perełeczkom dyplomy "Przyjaciele pluszowego misia"i podziękowały dzieciom oraz rodzicom za wspólną zabawę. Nauczycielki Małgorzata Polcyn i Bożena Padiasek serdecznie dziękują dzieciom i rodzicom za przybycie, życzliwość i miłą atmosferę podczas spotkania.
Małgorzata Polcyn, Bożena PadiasekCzytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: PEREŁKA

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages