Wtorek, 12 listopada 2019. Imieniny Konrada, Renaty, Witolda

Wczoraj Przedszkolaki, dzisiaj już Pierwszaki

2016-12-05 11:18:55 (ost. akt: 2016-12-05 11:30:29)

Autor zdjęcia: SP Woszczele

29 listopada 2016 r. o godz. 1000 uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Woszczelach zostali przyjęci w poczet rodziny szkolnej.

Po przybyciu gości: Naczelnika Wydziału Organizacyjnego gminy Ełk - Pani Joanny Krzemińskiej i Pana Mirosława Świderskiego - Radnego Gminy Ełk, wychowawczyni klasy I Beata Zielińska powitała wszystkich uczestników uroczystości oraz zaprosiła pierwszoklasistów do występu. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności: pięknie śpiewali i mówili wiersze. Wspomagali ich starsi koledzy i koleżanki. Pierwszaki odważnie odpowiadali na pytania publiczności. Wykazali się wiedzą na temat swojej szkoły i jej patrona oraz zasad bezpieczeństwa w szkole i poza nią.

Po zakończeniu zmagań z pierwszym egzaminem, w obecności Pani Dyrektor Marii Nowackiej, nauczycieli i dzieci z klas młodszych, uczniowie klasy I złożyli uroczyste ślubowanie. Takie samo zadanie czekało rodziców, którzy ślubowali miłość i zrozumienie względem swoich pociech. Niespodzianką okazały się wzruszające, pełne ciepła i wdzięczności listy dzieci skierowane do rodziców.

Pani Dyrektor z dumą przyjmowała uczniów klasy I do grona społeczności uczniowskiej. Przekazała im życzenia, dyplomy i drobne upominki. Prezentom nie było końca. Uczniowie otrzymali również podarki od Przedstawicieli Gminy Ełk, Samorządu Uczniowskiego oraz starszych kolegów z klasy II.

Na zakończenie uroczystości uczniowie, rodzice i goście stanęli do wspólnego zdjęcia. Po czym uczniowie klasy I oraz goście udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców pierwszaków.
Anna Maria CzajkaCzytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages