Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

"Jesienne wierszowanie" w MP "Bajka"

2016-12-06 10:50:20 (ost. akt: 2016-12-06 10:55:55)

Autor zdjęcia: Anna Kobylińska

25 listopada w Miejskim Przedszkolu "Bajka” w Ełku odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem "Jesienne wierszowanie”, przygotowany przez panią Magdalenę Sobotę.

Wzięły w nim udział 5 i 6-letnie przedszkolaki z ełckich przedszkoli wraz ze swoimi rodzicami, chcący zmagać się o miano "Mistrza recytacji”. Celem konkursu było wyrabianie wrażliwości u dzieci na piękno języka polskiego, pobudzanie dzieci i ich rodziców do aktywnego uczestnictwa w życiu przedszkola oraz propagowanie kulturalnego spędzania czasu wolnego z dzieckiem. Uczestnicy zaprezentowali wybrane wiersze o tematyce jesiennej.

Podczas oceny brano pod uwagę dobór repertuaru, interpretację utworu, znajomość tekstu oraz ogólny wyraz artystyczny. Wszystkie dzieci wraz z rodzicami pokonały tremę i zaprezentowały się wspaniale. Po wnikliwych obradach wygrała wychowanka MP "Niezapominajka" Elena Kasprzyk wraz ze swoją mamą. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.
A. KobylińskaCzytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: MPBAJKA

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages