Czwartek, 21 lutego 2019. Imieniny Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Święta minęły bezpiecznie

2016-12-27 12:39:52 (ost. akt: 2016-12-27 12:41:02)

Autor zdjęcia: archiwum policji

Policjanci podsumowują działania „Bezpieczny weekend – Boże Narodzenie” na drodze oraz działania patrolowo-interwencyjnie podczas minionych świąt. Cieszy fakt, że w dniach 24-26 grudnia na drogach powiatu nie doszło do żadnego wypadku.

Policjanci, dbając bezpieczeństwo mieszkańców i gości, którzy spędzali święta w naszym powiecie, przeprowadzili działania „Bezpieczny weekend – Boże Narodzenie”. Święta to także czas, kiedy policjanci ze służb patrolowo-interwencyjnych podejmują wzmożone działania na rzecz bezpieczeństwa.

Na drogach w okresie 24-26 grudnia policjanci skontrolowali ponad 300 pojazdów. Czterech kontrolowanych w tym czasie kierowców prowadziło pod wpływem alkoholu. Niechlubny rekordzista: 60-letni mężczyzna prowadził opla, mając promil alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali także ponad 30 kierowców, którzy przekraczali dozwoloną prędkość. Podczas minionych świąt policjanci nie odnotowali żadnego wypadku drogowego, w naszym powiecie mieliśmy 3 zgłoszone kolizje.

Policjanci ze służb patrolowo-interwencyjnych przeprowadzili ponad 120 interwencji. Dotyczyły one głównie zakłóceń porządku publicznego i awantur domowych – 19 osób biorących udział w tych interwencjach trafiło do ełckiej komendy do wytrzeźwienia. Policjanci wszczęli także 8 procedur „Niebieska Karta” w rodzinach, gdzie dochodziło do przemocy.


Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages