Niedziela, 21 października 2018. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Perełkowe Gumisie kolędują w urzędzie miasta i starostwie powiatowym

2016-12-30 12:49:27 (ost. akt: 2016-12-30 13:08:45)

Autor zdjęcia: Elżbieta Wysocka

Dzieci z grupy Gumisiów z Miejskiego Przedszkola Perełka im. Jana Brzechwy z nauczycielką Elżbietą Wysocką, uczestniczyły w spotkaniu z przedstawicielami lokalnych samorządów.

Gumisie odwiedziły Prezydenta Miasta Tomasza Andrukiewicza oraz Starostę Powiatowego Marka Chojnowskiego. Spotkały się również z przedstawicielem Urzędu Stanu Cywilnego – Urszulą Ejsmont, naczelnikiem Wydziału Planowania Przestrzennego – Martą Herbszt. Na zakończenie Gumisie spotkały się z zastępcą Komendanta Straży Miejskiej Franciszkiem Nietupskim.

Podczas spotkania Gumisie miały okazję poznać specyfikę pracy Prezydenta Miasta, jego gabinet i poczuć się na chwilę w jego roli, zasiadając na fotelu prezydenckim. Odbyły również wirtualny spacer po Ełku w wydziale planowania. W Urzędzie Stanu Cywilnego odwiedziły Salę Ślubów a w siedzibie Straży Miejskiej salę monitoringu miasta.

Gumisie zaśpiewały kolędę i wręczyły upominki – ozdoby świąteczne i kartki z życzeniami.

Spotkanie z urzędnikami zorganizowały pani Basia Nartowicz i Agnieszka Petrowicz, mamy Gumisiowych wychowanków, a zarazem pracowników Urzędu Miasta Ełk.

Dzieci oraz panie z grupy Gumisiów składają serdeczne podziękowania wszystkim urzędnikom, a w szczególności panu Prezydentowi Tomaszowi Andrukiewiczowi oraz Staroście Markowi Chojnowskiemu, za poświęcony czas i miłą atmosferę podczas spotkania.
Elżbieta WysockaCzytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: perelka

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages