Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Ruszają zapisy na zimowisko w Zakopanem

2017-01-12 09:00:00 (ost. akt: 2017-01-12 09:29:12)
Góry Skaliste przez wielu podróżników uważane są za jeden z najpiękniejszych masywów górskich na świecie

Góry Skaliste przez wielu podróżników uważane są za jeden z najpiękniejszych masywów górskich na świecie

Autor zdjęcia: arch.prywatne

Gminne Zrzeszenie LZS w Ełku, przy współpracy z Gminą Ełk i Międzyszkolnym Ludowym Uczniowskim Klubem Sportowym „Pojezierze Ełckie” po raz kolejny organizuje zimowy wypoczynek dla dzieci rolników. Patronat nad zimowiskiem objął wójt gminy Ełk Tomasz Osewski.

Tegoroczny wypoczynek odbędzie się w Zakopanem w dwóch terminach. Pierwszy turnus będzie trwać od 26 stycznia do 4 lutego 2017 w Domu Wczasowym Tulipan w Zakopanem. Drugi turnus potrwa od 27 stycznia do 5 lutego. Dzieci będą wypoczywać w Domu Wypoczynkowy U Franka, również w Zakopanem.

Z wypoczynku zimowego mogą skorzystać dzieci i młodzież z terenu województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego urodzone po 1 stycznia 2000 r., których co najmniej jedno z rodziców lub prawnych opiekunów jest ubezpieczone w pełnym zakresie lub pobiera rentę bądź emeryturę z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Koszt uczestnictwa wynosi 400 zł. Organizator zapewnia całodobowe wyżywienie, zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym, wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną (kierownicy, wychowawcy), opiekę medyczną, ubezpieczenie od następstw niebezpiecznych wypadków, atrakcyjny program kulturalno-oświatowy i wycieczek krajoznawczo-turystycznych.

— Liczba miejsc jest ograniczona — informują organizatorzy. — O zakwalifikowaniu uczestników decyduje kolejność zarejestrowania się elektronicznie na stronie www.lzselk.pl lub poprzez zgłoszenie telefoniczne oraz dostarczenie lub przesłanie kompletu oryginalnych dokumentów w terminie 7 roboczych dni od zarejestrowania się w systemie.

W razie pytań i wątpliwości należy kontaktować się z Tomaszem Bartnikiem, przewodniczącym Gminnego Zrzeszenia LZS w Ełku, koordynatorem organizacji zimowego wypoczynku. Organizator dostępny jest pod numerami telefonu: 508 863 211, 516 106 667, 87 619 45 50, 87 619 45 34.

Źródło: elk.gmina.pl

Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. matka #2158545 | 89.228.*.* 12 sty 2017 20:06

    jak zajmuje sie tym ten "Pan Radny" co tak ladnie na zamieszkach wystepowal to ja swojego dziecka napewno tam nie puszcze !

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages