Sobota, 8 sierpnia 2020. Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Mrozach Wielkich wśród placówek wyróżnionych Certyfikatem Zielonej Flagi

2017-01-23 11:59:16 (ost. akt: 2017-01-23 12:01:54)

Autor zdjęcia: Mat. szkoły

16 września 2016 roku miało miejsce posiedzenie Kapituły Programu Szkół dla Ekorozwoju, podczas którego zostały zatwierdzone aplikacje o certyfikat Zielonej Flagi oraz Lokalnego Centrum Aktywności ekologicznej za rok szkolny 2015/16.

Tytuł "Zielona Flaga" to najwyższe międzynarodowe wyróżnienie przyznawane placówkom oświatowym najbardziej zaangażowanym w promocję ekologii. Nasza szkoła znalazła się wśród placówek wyróżnionych certyfikatem Zielonej Flagi na okres 3 lat. Nasze starania rozpoczęły się już w 2012 roku, zostały one uwieńczone Certyfikatem Lokalnego Centrum Aktywności Ekologicznej.

W późniejszych latach z dumą odbieraliśmy kolejne certyfikaty. Ten wieki sukces byłby niemożliwy, gdyby nie zaangażowanie uczniów, ich rodziców, wszystkich pracowników placówek oraz przyjaciół naszej szkoły. Międzynarodowy certyfikat Zielonej Flagi do naszej placówki trafił 16 stycznia.


Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages