Poniedziałek, 25 czerwca 2018. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Warsztaty filmowe w Warszawie

2017-01-30 12:03:44 (ost. akt: 2017-01-30 12:06:18)

Autor zdjęcia: Krystyna Michałowska

W trakcie kursu powstał krótki film, który samodzielnie nakręcili i zmontowali – korzystając ze wsparcia ze strony prowadzącego - uczestnicy kursu. Sami wcielili się również w role zadających pytania i odpowiadających.

W niedzielę 29 stycznia 2017 roku cztery uczennice ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Prostkach - Lewandowska Paulina, Nikolina Pycz, Dominika Sokół i Julia Zawalich - wybrały się wraz z opiekunem grup filmowych - PROSTKOWIANKI, PROSTKOWIANKI I - Michałowskiej Krystyny do Warszawy na organizowany w ramach projektu "Filmoteka Szkolna – Akademia” (we współpracy z Filmoteką Narodową i przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej) kurs "Filmoteka Szkolna – Akademia”.

Kurs odbył się w Warszawskiej Szkole Filmowej w Warszawie i był prowadzony przez specjalistę filmowego Piotra Gorszczyńskiego. Celem kursu było wyposażenie młodzieży w podstawowe wiadomości i umiejętności niezbędne przy tworzeniu etiud filmowych - posługiwanie się kamerą, nagrywanie dźwięku, ustawianie światła, montowanie filmu i inne.

W trakcie kursu powstał krótki film, który samodzielnie nakręcili i zmontowali – korzystając ze wsparcia ze strony prowadzącego - uczestnicy kursu. Sami wcielili się również w role zadających pytania i odpowiadających.

W kursie uczestniczyli również uczniowie z Gimnazjum nr 15 im. Gen. Dyw. S. Roweckiego „Grota” w Warszawie.

Uwieńczeniem kursu była projekcja powstałego filmu oraz wręczenie zaświadczeń z ukończenia kursu.Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: szkolnedziałania

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages