Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Święto Dziadków w ,,Bajce"

2017-02-02 10:35:11 (ost. akt: 2017-02-02 10:36:52)

Autor zdjęcia: Anna Kobylińska

W zimowy miesiąc styczeń wpisane są takie dni, które wzbudzają ogromne emocje – to Dzień Babci i Dzień Dziadka. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka.

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, w dniach 19-20 stycznia 2017 r. w Miejskim Przedszkolu ,,Bajka” odbyły się uroczyste spotkania, które stały się tradycją w naszym przedszkolu.

Dzieci z grupy ,,Puchatki” i ,,Smerfy” zaprosiły swoich Dziadków na zajęcia otwarte podczas których podziękowały Babciom i Dziadkom wierszem i piosenką , a także tańcami z wykorzystaniem rekwizytów i instrumentów. W trakcie zajęć przedszkolaki zaprosiły swoich gości do wspólnych zabaw, konkursów i tańców. Wzruszeniom nie było końca. Natomiast Seniorzy obecni na uroczystościach grup: "Żabki", "Misie", "Krasnoludki", "Elfy" i "Pszczółki" mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki, tańce i inne formy artystyczne.

Babcie i Dziadkowie byli bardzo zadowoleni i dumni ze swoich wnucząt, ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy.

Dyrektor MP "Bajka” Anna Małgorzata Kania ciepłymi słowami podziękowała Gościom za obecność na uroczystościach oraz złożyła im serdeczne życzenia. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami, uściskami i buziakami.Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: MPBAJKA

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages