Poniedziałek, 25 czerwca 2018. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Miejsca spotkań w każdej gminie powiatu ełckiego

2017-02-08 22:45:17 (ost. akt: 2017-02-08 22:48:21)

Autor zdjęcia: powiat ełcki

Zarząd Powiatu Ełckiego ogłasza nabór w konkursie „Miejsca spotkań w każdej gminie powiatu ełckiego”.

Oferty na realizację zadań w ramach konkursu mogą składać stowarzyszenia, fundacje, osoby prawne, jednostki kościoła Katolickiego oraz innych kościołów i związków wyznaniowych oraz spółdzielnie socjalne.

Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej interesujących projektów małej infrastruktury turystycznej, projektów plaż wiejskich, szlaków turystycznych, miejsc spotkań wykorzystywanych w celach rekreacyjno-wypoczynkowych oraz urządzeń turystycznych mających na celu służenie lokalnej społeczności i przyjeżdżającym na dany obszar turystom oraz zaspokajaniu ich potrzeb związanych z turystyką.

Wielkość środków finansowych na realizację zadania w konkursie „Miejsca spotkań w każdej gminie powiatu ełckiego” w bieżącym roku Rada Powiatu Ełckiego ustaliła na 60 000 złotych, z podziałem na cztery gminy powiatu ełckiego, maksymalnie po 15 000 złotych. Dofinansowaniem zostaną objęte te podmioty, które między innymi przedłożą pisemną deklarację wójta danej gminy o zapewnieniu wkładu finansowego w zadanie, wynoszącego nie mniej niż 5 000 złotych. Należy również okazać pisemne potwierdzenie prawa do dysponowania gruntem, na którym będzie realizowane zadanie.

W 2017 roku oferty będą wyjątkowo przyjmowane do 31 marca, natomiast realizacja projektu konkursowego musi być całkowicie zakończona do 31 lipca.

Szczegółowe informacje (regulamin z załącznikami) dostępne są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Ełku KLIKNIJ TUTAJ oraz w Wydziale Informacji i Cyfryzacji (pokój 393, tel. 87/621 83 36).

Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages